Ta strona korzysta z plików cookies. Kliknij przycisk, by poznać szczegółowe informacje! Polityka prywatności
Ok

Powiązane regiony: Alpy Północne, Francja, Isere, Vercors

Lans en Vercors Karnety sezonowe

Ceny karnetów sezonowych w ośrodku Lans en Vercors

Sprawdź ceny sezonowych karnetów w ośrodku Lans en Vercors. Ceny karnetów prezentowane na Skiinfo dostarczone zostały bezpośrednio przez ośrodek. Cennik aktualizowany jest każdorazowo, gdy ośrodek Lans en Vercors zmieni ceny. Skiinfo dokłada wszelkiej staranności, aby zapewnić jak najbardziej aktualne ceny. Karnet sezonowy jest często najtańszym sposobem, aby w ciągu sezonu spędzić na nartach w ośrodku Lans en Vercors wiele dni.

Sezonowe karty wstępu dla Lans en Vercors

Dzieci
(5-18)
Młodzież
()
Dorośli
(18-70)
Seniorzy
(70-76)
€165 b.d. €199 €165
Kup karnet
Forfaits saison valables sur les domaines skiables de Lans-en-Vercors et Autrans-Méaudre. Prévente des forfaits saison en ligne sur www.lansenvercors.com du 19 septembre au 4 décembre 2016 et sur place du 1er novembre au 4 décembre 2016. Infos complémentaires au 04 76 95 43 04.

Ceny karnetów wprowadzane są na strony Skiinfo.pl bezpośrednio przez ośrodki narciarskie i one odpowiadają za ich prawidłowość.Ceny karnetów mogą się zmieniać w trakcie sezonu. Skontaktuj się z ośrodkiem narciarskim w celu potwierdzenia aktualnej ceny.

Reprezentujesz ośrodek narciarski? Chcesz edytować Wasze dane na Skiinfo? Skontaktuj się z nami!
Skontaktuj się z nami
Raporty śniegowe i Powderalarmy z ośrodka Lans en Vercors prosto na Twojego maila

Raporty śniegowe i Powderalarmy

Subskrybując zgadzasz się na nasze warunki i zasady. W każdym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji. Wszystkie newslettery Skiinfo są bezpłatne!

Reklama

Zamów newsletter

Reklama

Reklama