Ta strona korzysta z plików cookies. Kliknij przycisk, by poznać szczegółowe informacje! Polityka prywatności
Ok

Powiązane regiony: Le Grand Massif, Haute Savoie, Alpy Północne, Francja, Giffre

Les Carroz Karnety sezonowe

Ceny karnetów sezonowych w ośrodku Les Carroz

Sprawdź ceny sezonowych karnetów w ośrodku Les Carroz. Ceny karnetów prezentowane na Skiinfo dostarczone zostały bezpośrednio przez ośrodek. Cennik aktualizowany jest każdorazowo, gdy ośrodek Les Carroz zmieni ceny. Skiinfo dokłada wszelkiej staranności, aby zapewnić jak najbardziej aktualne ceny. Karnet sezonowy jest często najtańszym sposobem, aby w ciągu sezonu spędzić na nartach w ośrodku Les Carroz wiele dni.

Sezonowe karty wstępu dla Les Carroz

Dzieci
(5-17)
Młodzież
()
Dorośli
(18-74)
Seniorzy
(65-74)
€570 b.d. €970 €960
Kup karnet
Forfait valable sur l'ensemble du GRAND MASSIF (Les Carroz, Morillon, Samoëns, Sixt-Fer-à-Cheval et Flaine). Promotion sur les forfaits saison "primeur" (si achat avant le 10 décembre 2017) : - adultes et séniors = 485.00 € - enfants = 285 €

Ceny karnetów wprowadzane są na strony Skiinfo.pl bezpośrednio przez ośrodki narciarskie i one odpowiadają za ich prawidłowość.Ceny karnetów mogą się zmieniać w trakcie sezonu. Skontaktuj się z ośrodkiem narciarskim w celu potwierdzenia aktualnej ceny.

Reprezentujesz ośrodek narciarski? Chcesz edytować Wasze dane na Skiinfo? Skontaktuj się z nami!
Skontaktuj się z nami
Raporty śniegowe i Powderalarmy z ośrodka Les Carroz prosto na Twojego maila

Raporty śniegowe i Powderalarmy

Subskrybując zgadzasz się na nasze warunki i zasady. W każdym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji. Wszystkie newslettery Skiinfo są bezpłatne!

Reklama

Zamów newsletter

Reklama

Reklama