Ta strona korzysta z plików cookies. Kliknij przycisk, by poznać szczegółowe informacje! Polityka prywatności
Ok

Powiązane regiony: Australia, Victoria, Oceania, Półkula Południowa

Mt. Buller Karnety sezonowe

Ceny karnetów sezonowych w ośrodku Mt. Buller

Sprawdź ceny sezonowych karnetów w ośrodku Mt. Buller. Ceny karnetów prezentowane na Skiinfo dostarczone zostały bezpośrednio przez ośrodek. Cennik aktualizowany jest każdorazowo, gdy ośrodek Mt. Buller zmieni ceny. Skiinfo dokłada wszelkiej staranności, aby zapewnić jak najbardziej aktualne ceny. Karnet sezonowy jest często najtańszym sposobem, aby w ciągu sezonu spędzić na nartach w ośrodku Mt. Buller wiele dni.

Sezonowe karty wstępu dla Mt. Buller

Dzieci
()
Młodzież
()
Dorośli
()
Seniorzy
()
b.d. UAD779 UAD1549 b.d.
The Mt Buller Season Membership costs $1,499 for adults and $749 for school kids and seniors. The Lazy Bird Special is available from 28 January 2016 at just $1,199 for Adults and $649 for Kids – that’s children right through to Year 12. This offer ends on 27th April 2016 so be quick and grab your 2016 Season Membership now.

Ceny karnetów wprowadzane są na strony Skiinfo.pl bezpośrednio przez ośrodki narciarskie i one odpowiadają za ich prawidłowość.Ceny karnetów mogą się zmieniać w trakcie sezonu. Skontaktuj się z ośrodkiem narciarskim w celu potwierdzenia aktualnej ceny.

Reprezentujesz ośrodek narciarski? Chcesz edytować Wasze dane na Skiinfo? Skontaktuj się z nami!
Skontaktuj się z nami
Raporty śniegowe i Powderalarmy z ośrodka Mt. Buller prosto na Twojego maila

Raporty śniegowe i Powderalarmy

Subskrybując zgadzasz się na nasze warunki i zasady. W każdym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji. Wszystkie newslettery Skiinfo są bezpłatne!

Reklama

Zamów newsletter

Reklama

Reklama