Ta strona korzysta z plików cookies. Kliknij przycisk, by poznać szczegółowe informacje! Polityka prywatności
Ok

Powiązane regiony: Australia, New South Wales, Oceania, Półkula Południowa

Perisher Karnety sezonowe

Ceny karnetów sezonowych w ośrodku Perisher

Sprawdź ceny sezonowych karnetów w ośrodku Perisher. Ceny karnetów prezentowane na Skiinfo dostarczone zostały bezpośrednio przez ośrodek. Cennik aktualizowany jest każdorazowo, gdy ośrodek Perisher zmieni ceny. Skiinfo dokłada wszelkiej staranności, aby zapewnić jak najbardziej aktualne ceny. Karnet sezonowy jest często najtańszym sposobem, aby w ciągu sezonu spędzić na nartach w ośrodku Perisher wiele dni.

Sezonowe karty wstępu dla Perisher

Dzieci
()
Młodzież
()
Dorośli
()
Seniorzy
()
b.d. UAD449 UAD859 b.d.
Epic Pass: Unlimited access to Vail, Beaver Creek, Whistler Blackcomb, Breckenridge, Keystone, Park City, Heavenly, Northstar, Kirkwood, Stowe (subject to the closing of the acquisition), Wilmot, Afton Alps, Mt. Brighton, Perisher (2018 access) and Arapahoe Basin - Now includes Whistler Blackcomb! No restricted dates.

Ceny karnetów wprowadzane są na strony Skiinfo.pl bezpośrednio przez ośrodki narciarskie i one odpowiadają za ich prawidłowość.Ceny karnetów mogą się zmieniać w trakcie sezonu. Skontaktuj się z ośrodkiem narciarskim w celu potwierdzenia aktualnej ceny.

Reprezentujesz ośrodek narciarski? Chcesz edytować Wasze dane na Skiinfo? Skontaktuj się z nami!
Skontaktuj się z nami
Raporty śniegowe i Powderalarmy z ośrodka Perisher prosto na Twojego maila

Raporty śniegowe i Powderalarmy

Subskrybując zgadzasz się na nasze warunki i zasady. W każdym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji. Wszystkie newslettery Skiinfo są bezpłatne!

Reklama

Zamów newsletter

Reklama

Reklama