Ta strona korzysta z plików cookies. Kliknij przycisk, by poznać szczegółowe informacje! Polityka prywatności
Ok

Powiązane regiony: Colorado, USA, North America, Summit County

Keystone Karnety sezonowe

Ceny karnetów sezonowych w ośrodku Keystone

Sprawdź ceny sezonowych karnetów w ośrodku Keystone. Ceny karnetów prezentowane na Skiinfo dostarczone zostały bezpośrednio przez ośrodek. Cennik aktualizowany jest każdorazowo, gdy ośrodek Keystone zmieni ceny. Skiinfo dokłada wszelkiej staranności, aby zapewnić jak najbardziej aktualne ceny. Karnet sezonowy jest często najtańszym sposobem, aby w ciągu sezonu spędzić na nartach w ośrodku Keystone wiele dni.

Sezonowe karty wstępu dla Keystone

Dzieci
(5-12)
Młodzież
()
Dorośli
(13+)
Seniorzy
()
US$419 b.d. US$809 b.d.
Kup karnet
Epic Pass: Resort Access: Unlimited access to Vail, Beaver Creek, Breckenridge, Keystone, Park City, Heavenly, Northstar, Kirkwood, Wilmot, Afton Alps, Mt. Brighton, Perisher (2017 access) and Arapahoe Basin - No Blackout Dates.

Ceny karnetów wprowadzane są na strony Skiinfo.pl bezpośrednio przez ośrodki narciarskie i one odpowiadają za ich prawidłowość.Ceny karnetów mogą się zmieniać w trakcie sezonu. Skontaktuj się z ośrodkiem narciarskim w celu potwierdzenia aktualnej ceny.

Reprezentujesz ośrodek narciarski? Chcesz edytować Wasze dane na Skiinfo? Skontaktuj się z nami!
Skontaktuj się z nami
Raporty śniegowe i Powderalarmy z ośrodka Keystone prosto na Twojego maila

Raporty śniegowe i Powderalarmy

Subskrybując zgadzasz się na nasze warunki i zasady. W każdym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji. Wszystkie newslettery Skiinfo są bezpłatne!

Reklama

Zamów newsletter

Reklama

Reklama