Ta strona korzysta z plików cookies. Kliknij przycisk, by poznać szczegółowe informacje! Polityka prywatności
Ok

Powiązane regiony: Connecticut, New England, Boston, North America, USA

Ski Sundown Karnety sezonowe

Ceny karnetów sezonowych w ośrodku Ski Sundown

Sprawdź ceny sezonowych karnetów w ośrodku Ski Sundown. Ceny karnetów prezentowane na Skiinfo dostarczone zostały bezpośrednio przez ośrodek. Cennik aktualizowany jest każdorazowo, gdy ośrodek Ski Sundown zmieni ceny. Skiinfo dokłada wszelkiej staranności, aby zapewnić jak najbardziej aktualne ceny. Karnet sezonowy jest często najtańszym sposobem, aby w ciągu sezonu spędzić na nartach w ośrodku Ski Sundown wiele dni.

Sezonowe karty wstępu dla Ski Sundown

Dzieci
(4-6)
Młodzież
(7-14)
Dorośli
(15-69)
Seniorzy
(70+)
US$175 US$475 US$525 US$99
Kompletny cennik
These prices are for 2016/2017 season passes. Buy your pass now and ski free for the rest of the 2015/2016 season! Plus 10% Connecticut Admissions Tax. Visit skisundown.com for information and pricing for our Mid-Week 12 pack (less than $25 a visit), and our Savings Card that delivers discounts every time you ski!

Ceny karnetów wprowadzane są na strony Skiinfo.pl bezpośrednio przez ośrodki narciarskie i one odpowiadają za ich prawidłowość.Ceny karnetów mogą się zmieniać w trakcie sezonu. Skontaktuj się z ośrodkiem narciarskim w celu potwierdzenia aktualnej ceny.

Reprezentujesz ośrodek narciarski? Chcesz edytować Wasze dane na Skiinfo? Skontaktuj się z nami!
Skontaktuj się z nami
Raporty śniegowe i Powderalarmy z ośrodka Ski Sundown prosto na Twojego maila

Raporty śniegowe i Powderalarmy

Subskrybując zgadzasz się na nasze warunki i zasady. W każdym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji. Wszystkie newslettery Skiinfo są bezpłatne!

Reklama

Zamów newsletter

Reklama

Reklama