Ta strona korzysta z plików cookies. Kliknij przycisk, by poznać szczegółowe informacje! Polityka prywatności
Ok
Folgaria Lavarone i Luserna leżą w samym sercu południowo-wschodniego Trentino, w odległości 20 km od Trento i Rovereto, przy wyjściu A22 z autostrady Brenner. Skitour dei Forti zapewnia 80 km szerokich tras zjazdowych wyposażonych w system sztucznego naśnieżania oraz 32 wyciągi narciarskie. Na nartach zjeżdża się w otoczeniu fortów pamiętających I wojnę światową podziwiając widoki szczytów Trentino-Alto Adige, ciągnących się aż do granicy z Austrią. Jeden karnet obejmuje obwód Folgaria z 60 km tras narciarskich i centrum narciarskie Lavarone z 20 km tras zjazdowych, powiązany jest także z Dolomiti Adamello Brenta Skirama. Narciarze biegowi mogą skorzystać z trzech centrów narciarstwa biegowego: Passo Coe, Forte Cherle i Millegrobbe. Znajdują się one zaledwie kilka minut drogi od centrum miasta, po którym można się poruszać skibusem i pociągiem śnieżnym.

Ten spokojny obszar jest idealnym miejscem dla rodzin. Na trasie można skorzystać z usług wykwalifikowanych nauczycieli, do dyspozycji są także wypożyczalnie sprzętu i sklepy. Pełne udogodnień, śnieżne parki doskonale nadają się do biegów w rakietach śnieżnych, nordic walkingu, wypraw narciarskich, biegów na orientację, jazdy sankami i jazdy na łyżwach. Dostępne jest kryte lodowisko Palafolgaria, basen, centrum odnowy biologicznej i baby-club.
0
ośrodki z opadem śniegu ponad 20 cm w ciągu 24h Gdzie spadł śnieg?
Nie przegap żadnego Powder Alarmu! Subskrybuj!

Reklama

Reklama

Najpopularniejsze artykuły

Zobacz wszystkie

Narciarska wycieczka po fortach w Folgarii, Lavarone Luserna

Narciarska wycieczka po fortach w Folgarii, Lavarone Luserna

Nowa trasa dla atletów (w tym momencie nazwiska atletów nie są jeszcze podane oficjalnie do wiadomości), która rozpościera się ze szcz... Więcej

Reklama