Ta strona korzysta z plików cookies. Kliknij przycisk, by poznać szczegółowe informacje! Polityka prywatności
Ok
W Garmisch-Partenkirchen w Niemczech narciarze, snowboardziści, carverzy i fristajlowcy mogą wybierać wpośród licznych, świetnie utrzymanych stoków o wszystkich poziomach trudności. Wszystkie trasy wypozażone są w nowoczesne wyciągi. Od listopada do maja zazwyczaj nie ma tutaj problemów ze śniegiem. Obok klasycznego ośrodka narciarskiego można też skorzystać z najwyżej położonego miejsca w tym regionie – w Zugspitze odnajdzie się 21 km tras o różnym stopniu trudności.

Narciarze biegowi znajdą tu przestronną, zadbaną sieć tras do biegów narciarskich. Jedna z łatwiejszych i popularniejszych, to ta prowadząca z Hausberg do Olympia Skistadion. Bardziej wymagające trasy znaleźć mozna w centrum narciarstwa biegowego.Gwarantowane są dobre warunki treningu dzięki podświetlanemu i zadbanemu podlożu.
W regionie tym można też uprawiać zimowe wędrówki pośród pięknego krajobrazu. W tym celu zostało sporządzone 110 km tras. W celu zaplanowania ferii w Garmisch-Partenkirchen polecamy odwiedzić serwis skiinfo, gdzie można znaleźć najnowsze raport śniegowe, przeczytać o warunkach śniegowych i obejrzeć obrazy z kamer.
0
ośrodki z opadem śniegu ponad 20 cm w ciągu 24h Gdzie spadł śnieg?
Nie przegap żadnego Powder Alarmu! Subskrybuj!

Reklama

Reklama

Reklama