Ta strona korzysta z plików cookies. Kliknij przycisk, by poznać szczegółowe informacje! Polityka prywatności
Ok
Haute Garonne oferuje 4 ośrodki narciarskie w Pirenejach: Luchon Superbagnères, Peyragudes, Le Mortis i Bourg d'Oueil.

Po szaleństwie na nartach wybierz Luchon Superbagnères i ciesz się urokiem wioski sportowej. Znajduje się tu ośrodek SPA z VITALINE, a także kina, bary, restauracje, dyskoteki oraz kasyno. Superbagnères położone jest bardzo blisko stoków. Można tu zobaczyć słoneczny taras i podziwiać światło padające na góry Venasque i Céciré.

Peyragudes powstało w 1988 z połączenia dwóch stacji: Peyresourde i Isroel. Jego rozległe pola śnieżne pokrywają górzyste zbocza w pobliżu Col de Peyresourde. Tamtejsze widoki są wspaniałe. Miejsce to charakteryzuje przywiązanie do tradycji. Istnieje możliwość skorzystania z wyciągów krzesełkowych, dzięki którym zejście z góry stanowi również wielką przyjemność. Jest tu sztuczne naśnieżanie.

Udaj się do bram Val d'Aran, na wysokości 1800 m n p m, terenu oddalonego ok. 1h30 drogi z Toulouse, aby odkryć tamtejszy świat przyrody. Poznaj miejsca do uprawiania sportów górskich, obsługiwane przez legendarny "Col du Mente". Ośrodek narciarski Mourtis jest bardzo przyjaznym miejscem dla freeriderów i snowboardzistów. W lecie, można tu skosztować jazdy na rowerze górskim: downhill.

15 km od Luchon, w pięknej dolinie, czeka na Ciebie urokliwy ośrodek narciarski Bourg d'Oueil. To miejsce wymarzone dla rodzinnych wycieczek po dziewiczych wzgórzach, na wysokości od 1800m do 2147m n p m. Można tu również uprawiać narciarstwo zjazdowe i biegowe oraz saneczkarstwo. Tereny te dają perspektywę intensywnego odpoczynku na świeżym powietrzu.
Porównaj według:
Nazwa ośrodka Ocena Początkujący Łatwe średnie trudne Liczba tras
Otwarte/Łącznie
Ostatnia aktualizacja: 20/3
7 3 7 3 0/20
Ostatnia aktualizacja: 10/4
2 13 7 6 0/28
0
ośrodki z opadem śniegu ponad 20 cm w ciągu 24h Gdzie spadł śnieg?
Nie przegap żadnego Powder Alarmu! Subskrybuj!

Reklama

Reklama

Reklama