Ta strona korzysta z plików cookies. Kliknij przycisk, by poznać szczegółowe informacje! Polityka prywatności
Ok

Ceny karnetów sezonowych w ośrodku Vysoké nad Jizerou - Šachty

Sprawdź ceny sezonowych karnetów w ośrodku Vysoké nad Jizerou - Šachty. Ceny karnetów prezentowane na Skiinfo dostarczone zostały bezpośrednio przez ośrodek. Cennik aktualizowany jest każdorazowo, gdy ośrodek Vysoké nad Jizerou - Šachty zmieni ceny. Skiinfo dokłada wszelkiej staranności, aby zapewnić jak najbardziej aktualne ceny. Karnet sezonowy jest często najtańszym sposobem, aby w ciągu sezonu spędzić na nartach w ośrodku Vysoké nad Jizerou - Šachty wiele dni.

Sezonowe karty wstępu dla Vysoké nad Jizerou - Šachty

Dzieci
(5-10)
Młodzież
(10-18)
Dorośli
(18-63)
Seniorzy
(63+)
CZK3700 CZK4800 CZK5900 CZK4800
Kup karnet
Uvedená cena je za "Snowhill ROČNÍ SKIPAS" v předprodeji do 19.12.2016. Skipas je platný v zimní i letní sezóně ve všech areálech společnosti Snowhill (Herlíkovice ve Vrchlabí, Šachty ve Vysokém nad Jizerou, Kamenec v Jablonci nad Jizerou a Mariánky v Mariánských Lázních)

Ceny karnetów wprowadzane są na strony Skiinfo.pl bezpośrednio przez ośrodki narciarskie i one odpowiadają za ich prawidłowość.Ceny karnetów mogą się zmieniać w trakcie sezonu. Skontaktuj się z ośrodkiem narciarskim w celu potwierdzenia aktualnej ceny.

Reprezentujesz ośrodek narciarski? Chcesz edytować Wasze dane na Skiinfo? Skontaktuj się z nami!
Skontaktuj się z nami
Raporty śniegowe i Powderalarmy z ośrodka Vysoké nad Jizerou - Šachty prosto na Twojego maila

Raporty śniegowe i Powderalarmy

Subskrybując zgadzasz się na nasze warunki i zasady. W każdym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji. Wszystkie newslettery Skiinfo są bezpłatne!

Reklama

Zamów newsletter

Reklama

Reklama