Ta strona korzysta z plików cookies. Kliknij przycisk, by poznać szczegółowe informacje! Polityka prywatności
Ok
Klostertal rozciąga się od Arlberg do Buldenz w Austrii (land Vorarlberg). Arlberg słynie z długiej historii uprawiania tu sportów zimowych. Głębokie warstwy śniegu czynią Klostertal miejscem znajdującym się wysoko na liście wszystkich freeridowców w Alpach. Na długich stokach można znaleźć liczne wyciągi, co sprawia, że pobyt w Klostertal jest komfortowy, a rozrywka różnorodna. Początkujący znajdą tu bardzo dobrych instruktorów i szkoły narciarskie.

Teren Lech Zürs, jeden z popularniejszych w Alpach, wyróżnia się dużą niezawodnością, jeśli chodzi o warunki śniegowe. Średnie opady śniegu wynoszą tutaj 7 m w sezonie zimowym, gdy zawiodą, pozostaje jeszcze system sztucznego naśnieżania. Znajdują się tu stoki wszystkich poziomów o wysokości od 1300 do 2800 m n.p.m.
Na wysokości 2300 m n.p.m. znajduje się ośrodek Sonnenkopf. Jest on stworzony nie tylko dla rodzin. Dzięki doskonałym warunkom śniegowym jest lubiana także przez miłośników free ride’u i carveru. Dwa duże, położone w lesie ośrodki czekają na gości w kierunku Nenzigasttal i Wasserstubental.
Porównaj według:
Nazwa ośrodka Ocena Łatwe średnie trudne Liczba tras
Ostatnia aktualizacja: 13/9
130km 122km 51km 0km/303km
Ostatnia aktualizacja: 17/4
12km 17km 1km 0km/31km
0
ośrodki z opadem śniegu ponad 20 cm w ciągu 24h Gdzie spadł śnieg?
Nie przegap żadnego Powder Alarmu! Subskrybuj!

Reklama

Reklama

Reklama