Ta strona korzysta z plików cookies. Kliknij przycisk, by poznać szczegółowe informacje! Polityka prywatności
Ok
Risoul i Vars, dwa, leżące blisko siebie ośrodki, znajdujące się w południowo - wschodniej Francji, dzielą między sobą sieć lasów modrzewiowych, otoczonych szeregiem przepięknych górskich szczytów. To idealne sąsiedztwo zaspokaja głód pragnących przygód i szerokich przestrzeni, gotowych do zmierzenia się z wysokimi górami narciarzy.

La Foret Blanche, położony w samym sercu Guillestrois, stanowi dom dla wszystkich miłośników śniegu. Nazwa La Foret Blanche (White Forest) obrazuje jeden z najpiękniejszych terenów narciarskich w południowych francuskich Alpach. Nie można trafić lepiej! Przyjemność z jazdy na nartach lub snowboardzie w obfitym śniegu, to niezapomniane wrażenia. Zimny i suchy klimat zapewnia dobry jakościowo śnieg. Opady są krótkie, ale intensywne.

Maksymalny czas oczekiwania to 5 minut. Dzięki wprowadzonym udogodnieniom, czas oczekiwania na przejście pomiędzy górami został znacznie skrócony. Kolejki w Risoul zmniejszyły się tak bardzo, że nawet w szczytowym miesiącu sezonu, lutym, czas oczekiwania nie przekracza 10 minut. Optymalne wykorzystanie przestrzeni sprzyja rozwojowi całego terytorium. System został przyjęty ze Stanów Zjednoczonych i wbrew wszystkiemu wprowadzony w Kanadzie, działając tam prawdziwe cuda!
Porównaj według:
Nazwa ośrodka Ocena Początkujący Łatwe średnie trudne Liczba tras
Otwarte/Łącznie
Ostatnia aktualizacja: 20/4
8 21 11 3 0/43
Ostatnia aktualizacja: 20/4
10 28 27 7 0/72
0
ośrodki z opadem śniegu ponad 20 cm w ciągu 24h Gdzie spadł śnieg?
Nie przegap żadnego Powder Alarmu! Subskrybuj!

Reklama

Reklama

Najpopularniejsze artykuły

Zobacz wszystkie

Wielkie topnienie kilometrów: alpejskie ośrodki zmniejszają długość tras - ©Andrea Badrutt/Chur

Wielkie topnienie kilometrów: alpejskie ośrodki zmniejszają długość tras

Wiele stacji narciarskich zredukowało w porównaniu do roku ubiegłego oficjalnie podawane długości tras narciarskich. Przyczyna: dotych... Więcej

Reklama