Ta strona korzysta z plików cookies. Kliknij przycisk, by poznać szczegółowe informacje! Polityka prywatności
Ok
Decydując się na ferie zimowe w Mölltal można wybierać pomiędzy różnorodnymi ośrodkami w Ankogel i na lodowcu Mölltaler. Oba te wybory pociągają za sobą możliwość skorzystania z licznych stoków o zróżnicowanym poziomie trudności. Ze względu na wysokość jest to obszar śniego-niezawodny. W przypadku lodowca wynosi ona 3122 m n.p.m. Można do niego łatwo dojechać podziemnym przejazdem "Gletscher Express".

Sezon narciarski jest tu długi, ponieważ panują tu bardzo dobre warunki śniegowe. W środku sezonu narciarskiego na lodowcu gromadzi się kilka metrów śniegu. Teren Ankogel może zostać osiągnięty z przejazdu narciarskiego zaczynającego się w Mallnitz. Ankogel znany jest ze stoków dobrej jakości sięgających 2636 m n.p.m. W pobliżu stacji w Mallnitz znajdują się dwie szkoły narciarskie.

Co roku w lutym odbywa się tu impreza “Waterslide Contest”, w trakcie której snowboardziści próbują przebyć basen z śniegowymi rampami długości 30 m. Mölltal ma też ofertę dla narciarzy biegowych – kilometry tras z widokiem na trzytysięczniki Hohe Tauern.
Porównaj według:
Nazwa ośrodka Ocena Łatwe średnie trudne Liczba tras
Ostatnia aktualizacja: 22/8
1.8km 9.3km 1.7km 0km/12.8km
Ostatnia aktualizacja: 22/9
5.2km 7.7km 4.5km 2km/17.4km
0
ośrodki z opadem śniegu ponad 20 cm w ciągu 24h Gdzie spadł śnieg?
Nie przegap żadnego Powder Alarmu! Subskrybuj!

Reklama

Reklama

Reklama