Ta strona korzysta z plików cookies. Kliknij przycisk, by poznać szczegółowe informacje! Polityka prywatności
Ok
Podczas ferii zimowych w Oberammergau można zakosztować wielu sportów zimowych: narciarstwa alpejskiego, snowboardingu, saneczkarstwa, wędrówek na rakietach śnieżnych czy narciarstwa biegowego.

Kolben jest wprost stworzony dla rodzin – 90% tras to trasy łatwe, niebieskie, wolne od lawin. Początkujący mogą po raz pierwszy doświadczyć narciarskich emocji w szkole narciarskiej Ammertal. Z kolei Laber, to jeden z trudniejszych obszarów narciarskich w Bawarii. Szczególną popularnością cieszy się wśród frirajdowców. Trasa “Nordhang” prowadząca ze szczytu Laber do kolejki nie jest specjalnie przygotowywana, ponadto to jeden z najbardziej stromych stoków w Niemczech. Zdecydowanie nie jest to miejsce, gdzie początkujący narciarze mogą się czuć bezpiecznie. Wymagana jest tu dogłębna znajomość zagrożenia lawinowego, bardzo dobry sprzęt i daleko posunięta ostrożność.

W Hörnle są dostępne dwa ośrodki - Bad Kohlgrub i Steckenberg. Dysponują bogatą ofertą dla wielbicieli sportów zimowych.
Porównaj według:
Nazwa ośrodka Ocena Łatwe średnie trudne Liczba tras
Ostatnia aktualizacja: 4/4
2.5km 1km 0km 0km/3.5km
Ostatnia aktualizacja: 13/3
7.4km 0.6km 0km 0km/8km
Ostatnia aktualizacja: 4/4
0km 0km 2.5km 0km/2.5km
Ostatnia aktualizacja: 20/3
1.5km 4.5km 1.5km 0km/7.5km
0
ośrodki z opadem śniegu ponad 20 cm w ciągu 24h Gdzie spadł śnieg?
Nie przegap żadnego Powder Alarmu! Subskrybuj!

Reklama

Reklama

Najpopularniejsze artykuły

Zobacz wszystkie

Szusowanie za darmo: ośrodki narciarskie z bezpłatnymi wyciągami - ©Oberstaufen Tourismus

Szusowanie za darmo: ośrodki narciarskie z bezpłatnymi wyciągami

Narciarstwo to dosyć droga zabawa. Poza noclegami i wyżywieniem budżet wyjazdu mocno obciąża zakup karnetów. Ale nie wszędzie. U naszy... Więcej

Reklama