Ta strona korzysta z plików cookies. Kliknij przycisk, by poznać szczegółowe informacje! Polityka prywatności
Ok

Ceny karnetów sezonowych w ośrodku Zugspitze

Sprawdź ceny sezonowych karnetów w ośrodku Zugspitze . Ceny karnetów prezentowane na Skiinfo dostarczone zostały bezpośrednio przez ośrodek. Cennik aktualizowany jest każdorazowo, gdy ośrodek Zugspitze zmieni ceny. Skiinfo dokłada wszelkiej staranności, aby zapewnić jak najbardziej aktualne ceny. Karnet sezonowy jest często najtańszym sposobem, aby w ciągu sezonu spędzić na nartach w ośrodku Zugspitze wiele dni.

Sezonowe karty wstępu dla Zugspitze

Dzieci
(6-15)
Młodzież
(16-18)
Dorośli
()
Seniorzy
()
€240,00 €354,00 €492,00 €492,00
Gültig in: - Ski- und Wandergebiet Garmisch-Classic mit Alpspitzgebiet, Kreuzeckgebiet, Hausberggebiet, Wankbahn und Eckbauerbahn. - Ski- und Wandergebiet Zugspitze mit Gletscherbahn und Zahnradbahn.

Ceny karnetów wprowadzane są na strony Skiinfo.pl bezpośrednio przez ośrodki narciarskie i one odpowiadają za ich prawidłowość.Ceny karnetów mogą się zmieniać w trakcie sezonu. Skontaktuj się z ośrodkiem narciarskim w celu potwierdzenia aktualnej ceny.

Reprezentujesz ośrodek narciarski? Chcesz edytować Wasze dane na Skiinfo? Skontaktuj się z nami!
Skontaktuj się z nami
Raporty śniegowe i Powderalarmy z ośrodka Zugspitze prosto na Twojego maila

Raporty śniegowe i Powderalarmy

Subskrybując zgadzasz się na nasze warunki i zasady. W każdym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji. Wszystkie newslettery Skiinfo są bezpłatne!

Reklama

Zamów newsletter

Reklama

Reklama