Ta strona korzysta z plików cookies. Kliknij przycisk, by poznać szczegółowe informacje! Polityka prywatności
Ok
Region narciarski Paznaun jest położony w zachodniej części Tyrolu. W jego skład wchodzą Galtür, Kappl i See. Od północy otacza go grupa Verwall, od południa – grupa Samnaun Silvretta. Najwyższe wzniesienie – Fluchthorn – liczy 3399 m n.p.m.

Wybór, aby spędzić ferie zimowe w tym miejscu, oznacza różnorodne trasy pośród pięknej panoramy Alp.
W Galtür są bardzo dobre warunki do uprawiania sportów takich jak narciarstwo, snowboarding i narciarstwo biegowe. Znajduje się on w najwyższej części Paznaun, jest znany ze swej wysokiej jakości śniegu, zapewnia świetne warunki śniegowe od początku grudnia do końca kwietnia. Są tutaj snow parki dla wielbicieli snowboradu i free ski oraz trasy dla amatorów narciarstwa biegowego.

Kappl jest położony w słonecznej części Paznaun i otoczony przez 3000-metrowe szczyty Alp Centralnych. Miejsce to słynie ze swojej tradycyjnej atmosfery. Oprócz narciarstwa można uprawiać tu także saneczkarstwo i biegi na rakietach śniegowych.

Teren See sięga wysokości 2450 m n.p.m. i w szczególności nadaje się dla rodzin. Są tutaj jednak stoki o wszystkich poziomach trudności. Wielbiciele snowboardingu i free ski mogą tu skorzystać ze snow parku.
Porównaj według:
Nazwa ośrodka Ocena Łatwe średnie trudne Liczba tras
Ostatnia aktualizacja: 24/4
5km 26km 12km 0km/43km
Ostatnia aktualizacja: 2/5
47km 142km 34km 0km/238km
Ostatnia aktualizacja: 18/4
26km 6km 5km 0km/42km
Ostatnia aktualizacja: 5/5
8km 25km 8km 0km/41km
0
ośrodki z opadem śniegu ponad 20 cm w ciągu 24h Gdzie spadł śnieg?
Nie przegap żadnego Powder Alarmu! Subskrybuj!

Reklama

Reklama

Reklama