Ta strona korzysta z plików cookies. Kliknij przycisk, by poznać szczegółowe informacje! Polityka prywatności
Ok
Department ten jest doskonale nazwany. Jego odnóża zatopione są w oceanie atlantyckim i Pirenejach. Teren Pireneje - Atlantyk posiada wyraźnie odznaczające się na południu, dzięki Pirenejom, krajobrazy i znajduje się pod wpływem Oceanu Atlantyckiego od strony zachodniej.

Wypróbuj sporty zimowe. Miło jest spędzić dzień na nartach w jednym z trzech ośrodków narciarskich: Artouste, Gourette i Pierre St-Martin.

Ośrodek narciarski Artouste, wraz z niepowtarzalnym widokiem w l'Ossau, jest centrum nowoczesnych sportów zimowych. To nowy cel dla osób poszukujących nietkniętych stoków i terenów do szybkiej jazdy.

Wyzwanie stanowią snowparki oraz half-pipe'y ośrodka Artouste, które znakomicie spełnia swoją obietnicę, zapewniając wysoki poziom adrenaliny.

Wybierz się z rodziną lub przyjaciółmi do podnóży stoku Gouretteoffers. Wszystko po to, aby zaspokoić apetyt na narty, góry i śnieg. Ultra nowoczesny sprzęt, tereny narciarskie na wszystkich poziomach. Jest to najważniejszy sektor początkowy w Pirenejach. St-Pierre Martin, czarujący ośrodek z wyjątkowym krajobrazem, wprowadzający do zimowej atmosfery, której nie można się oprzeć.
Porównaj według:
Nazwa ośrodka Ocena Początkujący Łatwe średnie trudne Liczba tras
Otwarte/Łącznie
Ostatnia aktualizacja: 20/3
2 9 6 1 0/18
Ostatnia aktualizacja: 20/4
8 11 17 3 3/39
Ostatnia aktualizacja: 20/4
7 9 7 1 0/24
0
ośrodki z opadem śniegu ponad 20 cm w ciągu 24h Gdzie spadł śnieg?
Nie przegap żadnego Powder Alarmu! Subskrybuj!

Reklama

Reklama

Najpopularniejsze artykuły

Zobacz wszystkie

Raport śniegowy: śniegu wciąż mało, mimo to dużo ośrodków otwiera sezon - ©FB Kolej Gondolowa Jaworzyna Krynicka S.A.

Raport śniegowy: śniegu wciąż mało, mimo to dużo ośrodków otwiera sezon

Dzięki niskim temperaturom i obfitemu naśnieżaniu w minionych dniach liczne stacje narciarskie w Alpach, ale także w Polsce mogą wresz... Więcej

Reklama