Ta strona korzysta z plików cookies. Kliknij przycisk, by poznać szczegółowe informacje! Polityka prywatności
Ok

Ceny karnetów sezonowych w ośrodku Mariánské Lázně

Sprawdź ceny sezonowych karnetów w ośrodku Mariánské Lázně. Ceny karnetów prezentowane na Skiinfo dostarczone zostały bezpośrednio przez ośrodek. Cennik aktualizowany jest każdorazowo, gdy ośrodek Mariánské Lázně zmieni ceny. Skiinfo dokłada wszelkiej staranności, aby zapewnić jak najbardziej aktualne ceny. Karnet sezonowy jest często najtańszym sposobem, aby w ciągu sezonu spędzić na nartach w ośrodku Mariánské Lázně wiele dni.

Sezonowe karty wstępu dla Mariánské Lázně

Dzieci
(5-10)
Młodzież
(10-18)
Dorośli
(18-63)
Seniorzy
(63+)
CZK3700 CZK4800 CZK5900 CZK4800
Kup karnet
Uvedená cena je za "Snowhill ROČNÍ SKIPAS" v předprodeji do 30.11.2016. Skipas je platný v zimní i letní sezóně ve všech areálech společnosti Snowhill (Herlíkovice ve Vrchlabí, Šachty ve Vysokém nad Jizerou, Kamenec v Jablonci nad Jizerou a Mariánky v Mariánských Lázních)

Ceny karnetów wprowadzane są na strony Skiinfo.pl bezpośrednio przez ośrodki narciarskie i one odpowiadają za ich prawidłowość.Ceny karnetów mogą się zmieniać w trakcie sezonu. Skontaktuj się z ośrodkiem narciarskim w celu potwierdzenia aktualnej ceny.

Reprezentujesz ośrodek narciarski? Chcesz edytować Wasze dane na Skiinfo? Skontaktuj się z nami!
Skontaktuj się z nami
Raporty śniegowe i Powderalarmy z ośrodka Mariánské Lázně prosto na Twojego maila

Raporty śniegowe i Powderalarmy

Subskrybując zgadzasz się na nasze warunki i zasady. W każdym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji. Wszystkie newslettery Skiinfo są bezpłatne!

Reklama

Zamów newsletter

Reklama

Reklama