Ta strona korzysta z plików cookies. Kliknij przycisk, by poznać szczegółowe informacje! Polityka prywatności
Ok

Powiązane regiony: Gasteiner Valley, Ski Amade, Austria, Salzburg

Bad Hofgastein - Bad Gastein - Skischaukel Schlossalm-Angertal-Stubnerkogel Karnety sezonowe

Ceny karnetów sezonowych w ośrodku Bad Hofgastein - Bad Gastein - Skischaukel Schlossalm-Angertal-Stubnerkogel

Sprawdź ceny sezonowych karnetów w ośrodku Bad Hofgastein - Bad Gastein - Skischaukel Schlossalm-Angertal-Stubnerkogel. Ceny karnetów prezentowane na Skiinfo dostarczone zostały bezpośrednio przez ośrodek. Cennik aktualizowany jest każdorazowo, gdy ośrodek Bad Hofgastein - Bad Gastein - Skischaukel Schlossalm-Angertal-Stubnerkogel zmieni ceny. Skiinfo dokłada wszelkiej staranności, aby zapewnić jak najbardziej aktualne ceny. Karnet sezonowy jest często najtańszym sposobem, aby w ciągu sezonu spędzić na nartach w ośrodku Bad Hofgastein - Bad Gastein - Skischaukel Schlossalm-Angertal-Stubnerkogel wiele dni.

Sezonowe karty wstępu dla Bad Hofgastein - Bad Gastein - Skischaukel Schlossalm-Angertal-Stubnerkogel

Dzieci
(2000 - 2009)
Młodzież
(1997 - 1999)
Dorośli
()
Seniorzy
()
€215 €392 €554 €554
Bis 03.12.2015 gelten die Vorverkaufstarife, danach gelten Normaltarife (bei den unten angegebenen Tarifen handelt es sich um Normaltarife)!

Ceny karnetów wprowadzane są na strony Skiinfo.pl bezpośrednio przez ośrodki narciarskie i one odpowiadają za ich prawidłowość.Ceny karnetów mogą się zmieniać w trakcie sezonu. Skontaktuj się z ośrodkiem narciarskim w celu potwierdzenia aktualnej ceny.

Reprezentujesz ośrodek narciarski? Chcesz edytować Wasze dane na Skiinfo? Skontaktuj się z nami!
Skontaktuj się z nami
Raporty śniegowe i Powderalarmy z ośrodka Bad Hofgastein - Bad Gastein - Skischaukel Schlossalm-Angertal-Stubnerkogel prosto na Twojego maila

Raporty śniegowe i Powderalarmy

Subskrybując zgadzasz się na nasze warunki i zasady. W każdym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji. Wszystkie newslettery Skiinfo są bezpłatne!

Reklama

Zamów newsletter

Reklama

Reklama