Ta strona korzysta z plików cookies. Kliknij przycisk, by poznać szczegółowe informacje! Polityka prywatności
Ok

Powiązane regiony: Gasteiner Valley, Ski Amade, Austria, Salzburg, Europa

Bad Hofgastein - Skischaukel Schlossalm-Angertal-Stubnerkogel Karnety sezonowe

Ceny karnetów sezonowych w ośrodku Bad Hofgastein - Skischaukel Schlossalm-Angertal-Stubnerkogel

Sprawdź ceny sezonowych karnetów w ośrodku Bad Hofgastein - Skischaukel Schlossalm-Angertal-Stubnerkogel. Ceny karnetów prezentowane na Skiinfo dostarczone zostały bezpośrednio przez ośrodek. Cennik aktualizowany jest każdorazowo, gdy ośrodek Bad Hofgastein - Skischaukel Schlossalm-Angertal-Stubnerkogel zmieni ceny. Skiinfo dokłada wszelkiej staranności, aby zapewnić jak najbardziej aktualne ceny. Karnet sezonowy jest często najtańszym sposobem, aby w ciągu sezonu spędzić na nartach w ośrodku Bad Hofgastein - Skischaukel Schlossalm-Angertal-Stubnerkogel wiele dni.

Sezonowe karty wstępu dla Bad Hofgastein - Skischaukel Schlossalm-Angertal-Stubnerkogel

Dzieci
(2001- 2010)
Młodzież
(1998- 2000)
Dorośli
()
Seniorzy
()
€223 €406 €573 €573
Kup karnet
Bis 06.12.2016 gelten die Vorverkaufstarife, danach gelten Normaltarife (bei den unten angegebenen Tarifen handelt es sich um Normaltarife)!

Ceny karnetów wprowadzane są na strony Skiinfo.pl bezpośrednio przez ośrodki narciarskie i one odpowiadają za ich prawidłowość.Ceny karnetów mogą się zmieniać w trakcie sezonu. Skontaktuj się z ośrodkiem narciarskim w celu potwierdzenia aktualnej ceny.

Reprezentujesz ośrodek narciarski? Chcesz edytować Wasze dane na Skiinfo? Skontaktuj się z nami!
Skontaktuj się z nami
Raporty śniegowe i Powderalarmy z ośrodka Bad Hofgastein - Skischaukel Schlossalm-Angertal-Stubnerkogel prosto na Twojego maila

Raporty śniegowe i Powderalarmy

Subskrybując zgadzasz się na nasze warunki i zasady. W każdym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji. Wszystkie newslettery Skiinfo są bezpłatne!

Reklama

Zamów newsletter

Reklama

Reklama