Ta strona korzysta z plików cookies. Kliknij przycisk, by poznać szczegółowe informacje! Polityka prywatności
Ok
Obszar narciarski Latemar rozciąga się od Pampeago Alp do Predazzo i Obereggen. Znajduje się tam w sumie 40 km tras zjazdowych. Obszar jest wyposażony w system sztucznego naśnieżania. Jest też przystosowany do jazdy nocą. Aktualnie sieć wyciągów składa się z 13 wyciągów krzesełkowych, dwóch wyciągów narciarskich i 2 wind kabinowych. Stadion skoków narciarskich Predazzo, jedna z najlepszych aren na świecie, już kilka razy gościł mistrzostwa świata. W otoczeniu zielonego krajobrazu wioski Stalimen znajduje się 6 różnych skoczni narciarskich i szkoła narciarska czynna przez cały rok. Predazzo zajmuje powierzchnię 30.000 m², są tam trybuny, parkingi, mini-wyciąg narciarski, kompleks budynków i duży ekran. Posiada system oświetlenia tras nocą.

Dla miłośników snowboardu postawiono rampę wzdłuż torów Pampeago-Obereggen, która jest sprawdzana trzy razy w tygodniu w celu zapewnienia bezpieczeństwa amatorom tego ryzykownego sportu. Park Obereggen jest popularnym miejscem spotkań snowboardzistów. Jest tam wyciąg narciarski, w weekendy jest puszczana muzyka. Stwarza możliwość korzystania z bezpiecznych tras na świeżym śniegu.
0
ośrodki z opadem śniegu ponad 20 cm w ciągu 24h Gdzie spadł śnieg?
Nie przegap żadnego Powder Alarmu! Subskrybuj!

Reklama

Reklama

Najpopularniejsze artykuły

Zobacz wszystkie

Trentino od świtu do nocy - ©orlerimages.com, Trentino Marketing Photo Archive

Trentino od świtu do nocy

Jak najlepiej rozpocząć narciarski dzień w Dolomitach? Jak najwcześniej! Trentino Ski Sunrise to propozycja skierowana do rannych ptas... Więcej

Reklama