Ta strona korzysta z plików cookies. Kliknij przycisk, by poznać szczegółowe informacje! Polityka prywatności
Ok

Powiązane regiony: Beskid Śląski, Śląskie, Szczyrk, Polska

Szczyrk – Szczyrkowski Ośrodek Narciarski Ceny karnetów

Ceny karnetów w ośrodku Szczyrk – Szczyrkowski Ośrodek Narciarski

Ile w tym sezonie kosztują skipassy w ośrodku Szczyrk – Szczyrkowski Ośrodek Narciarski? Przedstawiamy ceny karnetów w dni robocze i w weekend. Znajdziecie tu także ceny skipassów dwudniowych, sześciodniowych i popołudniowych. Życzymy świetnej zabawy podczas szusowania w ośrodku Szczyrk – Szczyrkowski Ośrodek Narciarski!

Szczyrk – Szczyrkowski Ośrodek Narciarski | Skipassy | Aktualne ceny

Ostatnia aktualizacja: 23.11.2016
Dzień Dzieci
(0-4)
Młodzież
(5-12)
Dorośli
(13+)
Seniorzy
Dzień roboczy PLN0.00 PLN60.00 PLN85.00 -
Weekend PLN0.00 PLN60.00 PLN85.00 -
Karnet popołudniowy PLN0.00 PLN42.00 PLN60.00 -
Karnet 2-dniowy PLN0.00 PLN105.00 PLN150.00 -
Karnet 6-dniowy PLN0.00 PLN220.00 PLN318.00 -
Kup karnet
Wszystkie typy karnetów wyszczególnione w cenniku uprawniają także do korzystania z wyciągów Centralnego Ośrodka Sportu w Szczyrku. Kaucja zwrotna za kartę wynosi: 10 zł Istnieje również możliwość zakupu karnetów punktowych. Dzieci w wieku do 5 lat korzystają z wyciągów bezpłatnie (pod opieką osoby dorosłej - maksymalnie 2 dzieci na jedną osobę dorosłą). Karnet ulgowy przysługuje dzieciom w wieku od 5 do 12 lat - w momencie zakupu wymagany jest dokument potwierdzający wiek dziecka. Karnety terminowe nie podlegają zwrotowi. Niewykorzystane punkty podlegają zwrotowi w kasach ośrodka do dnia 20 kwietnia 2017. Po upływie tego terminu punkty ulegają kasacji. Użytkownikiem karnetu terminowego może być tylko i wyłącznie osoba, która posłużyła się karnetem w momencie pierwszego przejścia przez bramkę. Dla grup zorganizowanych (min. 20 osób) przysługuje zniżka na karnety terminowe w wysokości 10%. Podstawą do udzielenia zniżki jest okazanie dokumentu potwierdzającego grupę zorganizowaną. Parkingi na Hali Pośredniej (Juliany) oraz główny parking w Czyrnej są bezpłatne.

Ceny karnetów wprowadzane są na strony Skiinfo.pl bezpośrednio przez ośrodki narciarskie i one odpowiadają za ich prawidłowość.Ceny karnetów mogą się zmieniać w trakcie sezonu. Skontaktuj się z ośrodkiem narciarskim w celu potwierdzenia aktualnej ceny.

Reprezentujesz ośrodek narciarski? Chcesz edytować Wasze dane na Skiinfo? Skontaktuj się z nami!
Skontaktuj się z nami
Raporty śniegowe i Powderalarmy z ośrodka Szczyrk – Szczyrkowski Ośrodek Narciarski prosto na Twojego maila

Raporty śniegowe i Powderalarmy

Subskrybując zgadzasz się na nasze warunki i zasady. W każdym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji. Wszystkie newslettery Skiinfo są bezpłatne!

Reklama

Hotel w ośrodku Szczyrk – Szczyrkowski Ośrodek Narciarski

Hotel Alpin

romank731: Nie Alpejski standard
Hotel Alpin to jeden z najnowszych obiektów hotelowych w Szczyrk...
 
Porównaj ceny

Reklama

Reklama