Ta strona korzysta z plików cookies. Kliknij przycisk, by poznać szczegółowe informacje! Polityka prywatności
Ok
Liechtenstein, mały alpejski kraj, położony między Austrią i Szwajcarią, oferuje znakomite warunki narciarskie. Z górnej stacji w ośrodku narciarskim, w Malbun, na wysokości 2000 m, odchodzi kilka łagodnych stoków, prowadzących do małej miejscowości i kolejki w Sareis. Obszar narciarstwa biegowego w Steg zachwyca pięknem alpejskich krajobrazów.

Wyjazdy na narty w Liechtensteinie są polecane rodzinom, jako możliwość uprawiania sportów zimowych na terenie dostosowanym do ich specyficznych potrzeb. Choć większość tras w Lichtensteinie nadaje się do jazdy dla średnio-zaawansowanych narciarzy, przygotowano też dość łatwe stoki dla początkujących. Na ekspertów czeka Hochegg.

Snowboardziści odnajdą tu specjalny stok i fun park z wieloma przeszkodami.

Narciarze biegowi mają do wyboru styl klasyczny i łyżwiarstwo. Czekan na nich również możliwość jazdy na nartach nocą. Od Stücka aż do Steg ciągnie się tor dla saneczkarzy oraz toboggan, na trasie między Turna i Malbun.
Porównaj według:
Nazwa ośrodka Ocena Początkujący Łatwe średnie trudne Liczba tras
Otwarte/Łącznie
Ostatnia aktualizacja: 24/4
0 % 43 % 48 % 9 %  
0
ośrodki z opadem śniegu ponad 20 cm w ciągu 24h Gdzie spadł śnieg?
Nie przegap żadnego Powder Alarmu! Subskrybuj!

Reklama

Reklama

Najpopularniejsze artykuły

Zobacz wszystkie

Meilenweiss: Skipass na cztery kraje - ©www.meilenweiss.ch

Meilenweiss: Skipass na cztery kraje

Jeśli podczas urlopu czy też sezonu nie chcecie ograniczać się tylko do jednego kraju, dobrą propozycją będzie dla Was Meilenweiss Ski... Więcej

Reklama