Ta strona korzysta z plików cookies. Kliknij przycisk, by poznać szczegółowe informacje! Polityka prywatności
Ok
Val di Fassa to rejon w którym istnieje 9 terenów narciarskich z 80 nowoczesnymi urządzeniami wyciągowymi i systemem sztucznego naśnieżania. 200 km tras Val di Fassa plus trasy okolic Sella Grupa dają łącznie 500 km tras Dolomiti Superski. Wszystko to obsługują dwa karnety - Val di Fassa / Carezza jest akceptowany we wszystkich obiektach znajdujących się między Canazei a Passo di Costalunga, a Trevalli jest ważny w Montea i na obszarze Val di Fiemme.

Dla narciarzy chcących spędzić na nartach cały dzień, znajduje się tu kilka tras ze znanymi, często cieszącymi się bogatą historią szczytami: Sellaronda z siecią tras Panorama Skitour, która była teatrem wojennym w I wojnie światowej. Polecamy zwiedzenie Trzech Dolin i Trasy Emocji. W nocy można korzystać z oświetlonych tras zjazdowych.
Dla wielbicieli nart biegowych została stworzona 50-kilomerowa trasa rozlokowana na różnych wysokościach – od dna doliny po Ciampac (2000 m n.p.m.). Zawiera także układy okrągłe. W jej skład wchodzi część traku Marcialonga. Dla snowboardzistów są tu rampy i szyny.

Dla rodzin z dziećmi został stworzony park zabawy z placem do zabaw na śniegu. Dostępna jest też zatrudniająca fachowców szkoła narciarska. W czasie ferii zimowych można uprawiać sport, a także relaksować się w schroniskach górskich, próbować lokalnych specjałów gastronomicznych, zgłębiać kulturę Ladin, korzystać z ośrodków odnowy biologicznej.
Porównaj według:
Nazwa ośrodka Ocena Początkujący Łatwe średnie trudne Liczba tras
Otwarte/Łącznie
Ostatnia aktualizacja: 11/4
0 3 7 0 0/10
Ostatnia aktualizacja: 18/4
0 4 9 1 0/14
Ostatnia aktualizacja: 11/4
0 12 7 2 0/21
Ostatnia aktualizacja: 11/4
0 11 7 4 0/22
Ostatnia aktualizacja: 2/5
0 0 2 0 0/2
Ostatnia aktualizacja: 11/4
0 3 7 2 0/12
Ostatnia aktualizacja: 11/4
0 5 3 2 0/10
0
ośrodki z opadem śniegu ponad 20 cm w ciągu 24h Gdzie spadł śnieg?
Nie przegap żadnego Powder Alarmu! Subskrybuj!

Reklama

Reklama

Najpopularniejsze artykuły

Zobacz wszystkie

Trentino od świtu do nocy - ©orlerimages.com, Trentino Marketing Photo Archive

Trentino od świtu do nocy

Jak najlepiej rozpocząć narciarski dzień w Dolomitach? Jak najwcześniej! Trentino Ski Sunrise to propozycja skierowana do rannych ptas... Więcej

Reklama