Ta strona korzysta z plików cookies. Kliknij przycisk, by poznać szczegółowe informacje! Polityka prywatności
Ok
Val di Fiemme, jedna z najpiękniejszych dolin w Alpach, jest majestatyczną bramą w głąb Dolomitów. Jest ona rajem dla sportowców. W skład jej wielowiekowej tradycji wchodzi bogaty kalendarz imprez kulturalnych, idealnie nadających się na zagospodarowanie czasu po zjazdach na nartach. Można tu uprawiać narciarstwo zjazdowe i klasyczne. Znajdują się tutaj liczne, nowoczesne udogodnienia.

Karnet Val di Fiemme-Obereggen pozwala zjeżdżać na nartach w Alp Cermis, Ski Center Latemar (Obereggen, Pampeago-Predazzo), Bellamonte-Alpe Lusia, Lavazè Pass-Oclini Pass i Rolle Pass. Znajdziemy tam ponad 100 km tras zjazdowych, 50 nowoczesnych wyciągów narciarskich, system sztucznego naśnieżania, snow parki i trasy do jazdy na sankach. Ski Center Latemar jest największym i najważniejszym ośrodkiem narciarstwa zjazdowego, znajduje się pomiędzy prowincjami Trento i Bolzano. 5 regionów narciarskich (Latemar, Sassolungo, Sella, Rosengarten, Cimon della Pala i łańcuch Lagorai) to naprawdę piękna okolica.

W Val di Fiemme często goszczą mistrzostwa świata w biegach narciarskich. Są tutaj trasy biegowe i lodowiska. Lavanzè Pass Lago di Tesero i Cross-Country Ski Centra wraz z Marcialonga i obwodem Bellamonte, to 150 km tras, po których można jeździć także w nocy.
Porównaj według:
Nazwa ośrodka Ocena Początkujący Łatwe średnie trudne Liczba tras
Otwarte/Łącznie
Ostatnia aktualizacja: 18/7
0 7 6 2 0/15
Ostatnia aktualizacja: 11/4
0 11 7 4 0/22
Ostatnia aktualizacja: 17/7
0 8 22 10 0/40
Ostatnia aktualizacja: 19/7
0 3 2 0 0/5
Ostatnia aktualizacja: 11/4
0 7 5 3 /15
Ostatnia aktualizacja: 11/4
0 0 0 0  
0
ośrodki z opadem śniegu ponad 20 cm w ciągu 24h Gdzie spadł śnieg?
Nie przegap żadnego Powder Alarmu! Subskrybuj!

Reklama

Reklama

Najpopularniejsze artykuły

Zobacz wszystkie

Reklama