Ta strona korzysta z plików cookies. Kliknij przycisk, by poznać szczegółowe informacje! Polityka prywatności
Ok
Gressoney-Valley leży u stóp Monte Rosa w Aosta-Valley. Znajdziemy tu szybkie, nowoczesne wyciągi narciarskie, trasy zjazdowe o różnych stopniach trudności (łatwe, średnie i „czarne”). Również wiosną odnajdziemy tutaj najbielszy śnieg, ciszę i wspaniałe trasy do narciarstwa alpejskiego. Gressoney, to jeden z niewielu ośrodków narciarskich, w których można skakać z helikoptera.

Dla osób nie gustujących w narciarstwie alpejskim pozostaje narciarstwo biegowe i spacery w rakietach śniegowych po ośnieżonych lasach i łąkach. Tych, którzy najbardziej lubią sport na lodzie, na pewno zainteresują zamarznięte wodospady i lodowiska. Dla dzieci, które chcą się uczyć jazdy na nartach, lub po prostu świetnie się bawić, stworzono liczne snow parki wyposażone w pasy transmisyjne i dmuchane zabawki. Można także skorzystać z centrum sportowego "Sport Gressoney Haus" siłowni "Palatz" i centrów zdrowia.
0
ośrodki z opadem śniegu ponad 20 cm w ciągu 24h Gdzie spadł śnieg?
Nie przegap żadnego Powder Alarmu! Subskrybuj!

Reklama

Reklama

Najpopularniejsze artykuły

Zobacz wszystkie

Raport śniegowy: gwałtowny powrót zimy zapewnił białą Wielkanoc na stokach - ©Chalet de la Marine Val Thorens

Raport śniegowy: gwałtowny powrót zimy zapewnił białą Wielkanoc na stokach

Wiosenne narty? Opalanie na stoku? Popijanie piwka na słonecznym tarasie i delektowanie się piękną pogodą? Nic z tego! Pani Zima miała... Więcej

Reklama