Plecak Campus Vivi to poręczny, jednokomorowy plecak snowboardowy, wykonany z wytrzymałej Endury. Plecak posiada dwie kieszenie boczne zapinane na zamek, pas piersiowy i pas biodrowy. Przy pasie biodrowym znajduje się mała kieszeń w formie saszetki. Dodatkowo front plecaka wyposażony w klamry do przypięcia deski snowboardowej. Plecak jest zaprojektowany w oparciu o system nośny CVS umożliwiający dopasowanie plecaka do sylwetki i wzrostu użytkownika.

Każdy z uczestników konkursu otrzyma również voucher rabatowy, pokrywający w 20% wartość zakupów w sieci sklepów Planet Outdoor.

Aby wziąć udział w konkursie należy wysłać SMS na numer 71051. W treści wiadomości należy wpisać:

campus

Po krótkiej chwili otrzymacie SMS z jednym, prostym pytaniem konkursowym. Zadaniem biorącego udział w konkursie jest udzielenie odpowiedzi w jak najkrótszym czasie, od momentu otrzymania wiadomości. Odpowiedź powinna wyglądać następująco:

campus.<odpowiedź>

W konkursie wygrają trzy osoby, które prześlą odpowiedź na pytanie konkursowe w najkrótszym czasie od momentu otrzymania pytania. Pytanie i odpowiedź przesyłane jest wiadomościami SMS.

Koszt wysłania jednego SMS to 1,23 zł z VAT.
http://media.skiinfo.com/images/dppic/f370752.jpg

Regulamin:
1. Organizatorem konkursu jest firma Skiinfo s.r.o z siedzibą na Słowacji.
2. Fundatorem nagród jest firma Euromark Polska S.A.
3. Konkurs trwa do 22.03.2012. O wygranej informujemy SMSem oraz publikujemy listę zwycięzców w osobnym artykule, dostępnym ze strony głównej www.skiinfo.pl.
4. Pełny adres do przesyłki nagród należy przesłać na konkurs@skiinfo.pl w ciągu 7 dni roboczych od daty rozwiązania konkursu. Nagrody zostaną wysłane pocztą.
5. Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest udzielenie poprawnej odpowiedzi na pytanie konkursowe.
6. Nagrodami w konkursie są 3 plecaki marki Campus, model Vivi. Każdy ze zwycięzców dodatkowo otrzyma kupon zniżkowy 20% do sklepów Planet Outdoor.
7. Wzięcie udziału w konkursie jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb marketingowych portalu www.skiinfo.pl (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych , Dz. Ust. Nr 133, Pozycja 883).
8. Konkurs nie jest grą losową w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach losowych i zakładach wzajemnych.