Nagrodami w konkursie są 3 zestawy: pokrowiec na narty + torba na buty narciarskie marki Campus + voucher zniżkowy 20% do wykorzystania w sieci sklepów Planet Outdoor.

Torba na buty narciarskie wyposażona jest w taśmę na ramię i kieszeń na akcesoria. Zamek usytuowany w górnej części torby ułatwia dostęp do środka.
http://media.skiinfo.com/images/dppic/f370175.jpg

Jednokomorowy pokrowiec na narty wykonana jest z wytrzymałego materiału Endura. Wyposażony jest on w poziomą kieszeń, krótkie rączki oraz pas na ramię ze wzmocnieniem i regulacją.
http://media.skiinfo.com/images/dppic/f370174.jpg

Aby wziąć udział w konkursie należy poprawnie odpowiedzieć na pytanie konkursowe, uzupełnić formularz wymaganymi danymi i kliknąć przycisk „Wyślij”.Regulamin:
1. Organizatorem konkursu jest firma Skiinfo s.r.o z siedzibą na Słowacji.
2. Fundatorem nagród jest firma Euromark Polska S.A.
3. Konkurs trwa do 28.02.2012. O wygranej informujemy drogą mailową oraz publikujemy listę zwycięzców w osobnym artykule, dostępnym ze strony głównej www.skiinfo.pl.
4. Pełny adres do przesyłki nagród należy przesłać na konkurs@skiinfo.pl w ciągu 7 dni roboczych od daty rozwiązania konkursu. Nagrody zostaną wysłane pocztą.
5. Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest udzielenie poprawnej odpowiedzi na pytanie konkursowe. Jeden adres e-mail może być użyty w konkursie tylko raz.
6. Nagrodami w konkursie są 3 zestawy pokrowców na narty i toreb na buty narciarskie marki Campus. Każdy ze zwycięzców dodatkowo otrzyma kupon zniżkowy do sklepów Planet Outdoor.
7. Wzięcie udziału w konkursie jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb marketingowych portalu www.skiinfo.pl (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych , Dz. Ust. Nr 133, Pozycja 883).
8. Konkurs nie jest grą losową w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach losowych i zakładach wzajemnych.