Plan de Corones / Kronplatz to włoski ośrodek narciarski, który znajduje się w Południowym Tyrolu. Położony jest w sercu doliny Pusteria. Kronplatz jest największym obszarem narciarskim w Alto Adige.

Ośrodek oferuje ponad 100 km tras, które są idealne zarówno dla narciarzy jak i snowboardzistów. Wszystkie trasy są w 100% sztucznie zaśnieżanie, dlatego nie ma potrzeby martwić się brakiem naturalnego śniegu.

Kronplatz oferuje dobrą zabawę oraz maksimum bezpieczeństwa. Wszystkie wyciągi narciarskie są nowoczesne, a trasy starannie przygotowane oraz zabezpieczone.

Konkurs do wygranie atrakcyjne gadżety Plan de Corones / Kronplatz. Podpowiedź konkursową można znaleźć na stronie Kronplatz

Czapka z daszkiem Plan de Corones/Kronplatz koszulki Plan de Corones/Kronplatz

Regulamin:
1. Organizatorem konkursu jest firma Skiinfo s.r.o z siedzibą na Słowacji.
2. Konkurs trwa do 04.02.2012. O wygranej informujemy drogą mailową oraz publikujemy listę zwycięzców w treści konkursu.
3. Pełny adres do przesyłki nagród należy przesłać na konkurs@skiinfo.pl w ciągu 7 dni roboczych od daty rozwiązania konkursu. Nagrody zostaną wysłane pocztą.
4. Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest udzielenie poprawnej odpowiedzi na pytanie konkursowe. Jeden adres e-mail może być użyty w konkursie tylko raz.
5. Nagrodami w konkursie są: 5 t-shirtów Kronplatz, 5 plecaków “Giro d’Italia” Kronplatz, 2 czapki z autografem gwiazdy narciarstwa Mandreda Moelgga.
6. Wzięcie udziału w konkursie jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb marketingowych portalu skiinfo.pl (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych , Dz. Ust. Nr 133, Pozycja 883).
7. Konkurs nie jest grą losową w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach losowych i zakładach wzajemnych.