Ośrodek narciarski oferuje doświadczonym narciarzom i snowboardzistom trasy narciarskie o wysokim poziomie technicznym. Młodzież może puścić się w wir szaleńczej zabawy w snow park-u. Dla dzieci organizowane są specjalne programy zabaw pod troskliwą opieką specjalistów. Dzięki temu rodzice mogą pozwolić sobie na chwilę szaleństwa na stokach, wiedząc że ich pociechy są w dobrych rękach.

Pierwszego dnia
5 szkółek narciarskich w Plan de Corones oferuje program przystosowany specjalnie dla potrzeb przyjezdnych. Zabawa, edukacja i bezpieczeństwo to kluczowe elementy, którymi kierują się owe szkółki. Wyspecjalizowani instruktorzy narciarscy przed wyruszeniem z dziećmi do jednego z licznych parków, najpierw upewniają się czy maluchy mają odpowiedni sprzęt, a następnie dzielą je na grupy według ich indywidualnych umiejętności. Z myślą o najmłodszych przygotowano nie tylko wyciągi, ale i restauracje, między innymi: "Cron" w której menu na pewno zachwyci Wasze pociechy.

Drugiego dnia
"Croniworld" znajdujący się na nasłonecznionym szczycie, na wysokości 2275 m zapewni maluchom wspaniałą zabawę. Wąski tor narciarski "Cronicastle" to idealne miejsce dla małego, przyszłego mistrza nart na pierwsze narciarskie „ślizgi”. W razie niesprzyjającej pogody do licznych gier i zabaw przystosowano specjalny lokal o łącznej powierzchni 400 m².

Trzeciego dnia
Po miłych chwilach spędzonych na zabawie, czas na naukę zasad użytkowania toru. Jeden z najbardziej innowacyjnych parków edukacyjnych " Kids Safety Park " rozciąga się wzdłuż toru Olang 2, a w jego 14-u stacjach są opisane przepisy bezpieczeństwa na torze FIS. Filozofią parku jest nauczenie dzieci w wieku od 6-u do 14-u lat prawidłowych technik zjeżdżania (skręcania, hamowania), a umieszczone w nim sztuczne elementy symulują sytuacje które maluchy mogą spotkać na torach. Specjaliści nauczą je utrzymania prawidłowej odległości w czasie zjazdów, oraz szacunku dla innych narciarzy. Przy wejściu do parku stoi maskotka, która wita dzieci w trzech językach. Park zajmuje powierzchnię 6 hektarów, znajduje się w nim mini trasa narciarska, boardercross oraz bieżnia dla najmłodszych.

Czwartego dnia
Dzieci które opanowały doskonale jazdę na nartach, potrzebują również innych rozrywek, dlatego też w CRONI ADVENTURE WEEK  najmłodsi będą mogli wypróbować sprzęt alternatywny. Snowtubing, snowblades, "Rennböckl" Pusterese, Trikke Ski ... nie każdy zna ten sprzęt, ale wzbudza on ciekawość i gwarantuje fantastyczną zabawę.

Piątego dnia
Biały tydzień dobiega końca, to idealny moment aby sprawdzić nabyte umiejętności narciarskie. W ostatni dzień kursu, szkółki narciarskie organizują wyścig na ogrodzonych szlakach. Na bezpiecznej trasie jest mierzony czas każdego z dzieci. Aby zbyt wcześnie nie wzbudzać rywalizacji, na zakończenie wszyscy uczestnicy dostaną zasłużony i upragniony medal.