Czy zastanawialiście się kiedyś, jak daleko może zaprowadzić Was numer telefonu komórkowego? Teraz z O'Neill’em możesz sprawdzić to dokładnie i wygrać podróż życia do sekretnego zakątka na ziemi, tytułowego "Destination Unknown".

Uruchomiona 10 października specjalna aplikacja „Destination Unknown” (dostępna na fanpage’u http://www.facebook.com/oneillpoland) konwertuje cyfry numeru telefonu komórkowego w Twoje unikalne współrzędne GPS, które wskazują Twoje miejsce przeznaczenia na ziemskim globie.

Aplikacja pozwala eksplorować cztery zakątki świata, co oznacza cztery szanse na wygraną. Jej ogromna popularność w ciągu pierwszych trzech tygodni akcji, szczególnie widoczna w Europie, świadczy o tym, że O’Neill słusznie wybrał tę formę promocji najnowszej kolekcji odzieży snowboardowej.

Jaka destynacja gwarantuje wygraną? Oczywiście śnieg! Jeśli Twoje współrzędne wskażą punkt pokryty śniegiem, weźmiesz udział w losowaniu głównej nagrody – 4-dniowej wycieczki (oczywiście “w nieznane”), podczas której będziesz mieć przyjemność jazdy z teamriderem O’Neill, mistrzem Freeride World Tour – Mitch’em Toelderer’em.

Mitch deklaruje: Podróże do nieznanych miejsc to część mojego życia snowboardzisty. Przemierzamy góry, śnieg w różnych warunkach pogodowych tam, dokąd nas one prowadzą. Fajnie będzie zabrać kogoś ze sobą.

To nie koniec nagród! O'Neill również oferuje genialną nagrodę rzeczową zestaw odzieży śnieżnej O'Neill Jeremy Jones składający się z trójwarstwowej kurtki i trójwarstwowych spodni, o łącznej wartości ponad 8000 zł. Zwycięzca zostanie wylosowany spośród wszystkich użytkowników aplikacji.

Jeremy Jones, ośmiokrotnie wybrany freeriderem roku w kategorii Big Mountain, sygnuje własną, przyjazną dla środowiska linię odzieży O’Neill. Produkowana z materiałów z recyklingu, oddaje wyjątkowy styl Jonesa także przez najbardziej zaawansowane rozwiązania techniczne.

O’Neill ukrył także 10 nagród w sekretnych lokalizacjach na ziemskim globie. Pierwsza osoba, która tam dotrze i odblokuje wygraną otrzyma nagrodę: od słuchawek Philips/O’Neill po kurtkę sygnowaną przez Seba Tootsa. 10 miejsc wciąż czeka na odkrycie!

Tak więc odblokuj potencjał Twojego numeru komórkowego i wyrusz do nieznanego celu w aplikacji O’Neill Destination Unknown!

Jakie jest Twoje miejsce przeznaczenia na ziemskim globie? Z pewnością śnieg! Jeśli faktycznie tak jest – wygrałeś/aś!

Sprawdź to wpisując Twój numer komórki(*) w aplikację „Destination Unknown”, która konwertuje cyfry numeru telefonu komórkowego w Twoje unikalne współrzędne GPS.

Jeśli pokażą one jedną z sekretnych lokalizacji O’Neilla – wygrałeś/aś jedną z nagród: podróż w nieznane lub cenne produkty O’Neill!

Na każdy numer komórki przypadają 4 próby. Nie czekaj, sprawdź wszystkie numery w Twoim zasięgu!

Aplikacja dostępna jest TUTAJ lub przez www.facebook.pl/oneillpoland

(*) Numery telefonów NIE są wykorzystywane do celów promocyjnych (ani żadnych innych).

Życzymy szczęścia!

O'Neill konkurs Facebook