Ta austriacka wioska organizuje podobne wydarzenia w każdym sezonie narciarskim, na jego początku i na końcu. Artystami są zawsze światowe gwiazdy muzyki pop/rock. Duet muzyki pop Roxette zaszczyci swoją obecnością tegoroczny Top Of The Mountain Opening Concert. Duet dołączy do galerii wielkich sław, które uświetniły podobne wydarzenia w Ischgl w przeszłości, m.in.: Katy Perry, Rihanna, Gossip, Leona Lewis, Pussycat Dolls, Lionel Richie oraz Ronan Keating.

Roxette to największy muzyczny produkt eksportowy od czasów Abba. Na całym świecie są dobrze znani za sprawą hitów, takich jak Joyride, Sleeping In My Car, Listen To Your Heart oraz The Look. Na ich koncert będą mogli się udać wszyscy ci, którzy będą mieli ważny, dwudniowy skipass.

Turyści będą mogli korzystać ze stoków już dzień przed koncertem, czyli od 25 listopada. Ośrodek narciarski będzie czynny aż do 1 maja 2012 r.

W ofercie na ten weekend znajduje się również pobyt w ośrodku zawierający trzydniowy VIP skipass z trzema noclegami (od 24 do 27 listopada) o wartości 199 euro. Lotniska położone najbliżej Ischgl to Innsbruck, Munich, oraz Zurich.