Ośrodek narciarski gwarantuje doświadczonym narciarzom i snowboardzistom trasy narciarskie o wysokim poziomie technicznym, młodzieży szaleńczą zabawę w snow park-u, natomiast dla dzieci organizowane są specjalne programy zabaw pod troskliwą opieką specjalistów. Dzięki temu rodzice mogą pozwolić sobie na chwilę szaleństwa na stokach, wiedząc że ich pociechy są w dobrych rękach...

Pierwszego dnia:
W Plan de Corones 5 szkółek narciarskich oferuje program przystosowany specjalnie dla potrzeb turystów. Zabawa, edukacja i bezpieczeństwo są kluczowymi hasłami tego ośrodka. Wyspecjalizowani instruktorzy narciarscy przed wyruszeniem z dziećmi do jednego z licznych parków, najpierw upewniają się czy maluchy mają odpowiedni sprzęt, a następnie dzielą je na grupy według ich indywidualnych umiejętności. Z myślą o najmłodszych przygotowano nie tylko wyciągi, ale i restauracje, między innymi: "Cron", w której menu z pewnością zadowoli najbardziej wyrafinowany gust każdego dziecka.

Drugiego dnia:
"Croniworld" znajdujący się na nasłonecznionym szczycie, wysokim 2275 m zapewni dzieciom wspaniałą zabawę. Będą podekscytowane niezapomnianymi chwilami pierwszej próby jazdy na nartach na wąskim torze "Cronicastle". Natomiast w razie niesprzyjającej pogody schronić będzie się można w lokalu przystosowano do licznych gier i zabaw, mającym łączną powierzchnię 400 m².

Trzeciego dnia:
Po miłych chwilach spędzonych na zabawie, czas na naukę zasad użytkowania toru narciarskiego. Jeden z najbardziej innowacyjnych parków edukacyjnych " Kids Safety Park " rozciąga się wzdłuż toru Olang 2, a w jego 14-u stacjach są spisane przepisy bezpieczeństwa na torze FIS. Filozofią parku jest nauczenie dzieci w wieku od 6-u do 14-u lat prawidłowych technik zjeżdżania (skręcania, hamowania), a umieszczone w nim sztuczne elementy symulują sytuacje które maluchy mogą spotkać na torach. Specjaliści nauczą je utrzymania prawidłowej odległości w czasie zjazdów, oraz szacunku dla innych narciarzy. Przy wejściu do parku stoi maskotka, która wita dzieci w trzech językach. Park zajmuje powierzchnię 6 hektarów, znajduje się w nim mini trasa narciarska, boardercross oraz bieżnia dla najmłodszych.

Czwartego dnia:
Dzieci które opanowały doskonale jazdę na nartach, potrzebują również innych rozrywek, dlatego też w CRONI ADVENTURE WEEK najmłodsi będą  mogli wypróbować sprzęt alternatywny. Snowtubing, snowblades, "Rennböckl" Pusterese, Trikke Ski ... nie każdy się z nim spotkał. W wielu osobach wzbudza on ciekawość, a jego rekreacyjne użycie gwarantuje fantastyczną i niezapomnianą zabawę.

Piątego dnia:
Biały tydzień dobiega końca, to idealny moment aby sprawdzić nabyte umiejętności narciarskie. W ostatni dzień kursu, szkółki narciarskie organizują dla jego uczestników wyścig na ogrodzonych szlakach. Na bezpiecznej trasie jest mierzony czas przebycia trasy każdego dziecka. Aby zbyt wcześnie nie wzbudzać rywalizacji, na zakończenie wszyscy uczestnicy dostaną zasłużony medal.