Są tu hotele 2, 3, 4-gwiazdkowe, rezydencje dla rodzin z dziećmi, typowe gospodarstwa, gospodarstwa agroturystyczne,  apartamenty  o przystępnej cenie dla rodzin lub grup zorganizowanych a także b&b. Ceny w hotelach wahają się od 43 do 103 euro od osoby za dobę, w zależności od terminu (w skład ceny wchodzą dwa posiłki dziennie). Rezydencja, gospodarstwo agroturystyczne czy B&B zamknie się w przedziale cenowym pomiędzy 30 a 80 euro.
 
Farmy i wiejskie chaty
Nawet dzisiaj możemy podziwiać zabytkowe farmy i wiejskie chaty, gdzie drobni producenci przyczyniają się do zachowania tradycyjnych lokalnych potraw oraz chronią wartości drobnych artystycznych wyrobów rzemieślniczych.

Nowoczesne gospodarsto Lechner (www.pragserkaese.com) nastawione na pielęgnowanie tradycji ruralistycznych znajduje się w Valle di Braies. Można w nim posmakować doskonałego koziego i krowiego sera wykonanego z surowego mleka. W ramach projektu „lekcja pracy na roli”, dzieci i grupy szkolne mogą spędzić cały dzień z roślinami i zwierzętami, ucząc się paść krowy, opiekować się cielętami lub zbierać ziemniaki.

W gospodarstwie Oberdorner (www.oberdornerhof.com) wyspecjalizowano się w wyrobie przepysznych dżemów i syropów owocowych, sprzedawanych pod marką „Alpe Prages”.

A w gospodarstwie agtoturystycznym Unterstein, znajdującym się między Villabassa a Minguelfo, organizowane są kursy praktyczno-teoretyczne z fitoterapiii, uczące rozpoznawania i zastosowania ziół leczniczych.

Aby zobaczyć obiekty biorące udział w tych ofertach, zasięgnąć informacji lub zarezerwać miejsce, odwiedź stronę Consorzio Turistico Alta Pusteria (Konsorcjum Turystyczne Alta Pusteria) www.altapusteria.info