HP wprowadziło na rynek limitowaną edycję notebooków opracowaną wspólnie z firmą Rossignol. Notebooki stanowią przykład idealnej harmonii pasji do sportów zimowych z technologią. Stworzone z myślą o klientach, którzy chcą wyrazić swój styl i używają notbooka, by zapewnić sobie nieograniczony dostęp do rozrywki. Notebooki HP Pavilion dv6 Rossignol Edition współgrają z kolekcjami nart Attraxion VIII Echo dedykowanych dla kobiet i Freeride S7 dla mężczyzn.

Konkurs - do wygrania notebook z limitowanej serii HP Rossignol Edition

Z tej okazji specjalnie dla użytkowników Skiinfo mamy wyjątkowy konkurs, w którym do wygrania jest niesamowity notebook z limitowanej kolekcji HP Rossignol Edition. Aby stać się posiadaczem tego wyjątkowego komputera należy wykazać się kreatywnością. Można zrobić zdjęcia, nagrać film lub napisać esej.

Tematem przewodnim prac powinna być „Pasja do sportów zimowych i technologia". Jeżeli zrobiłeś ciekawe zdjęcie bądź nakręciłeś ciekawy film związany ze sportami zimowymi to jak najbardziej możesz zgłosić go do konkursu. Pokaż nam, że sporty zimowe są Twoją pasją!

Zdjęcia i filmy konkursowe należy umieścić w Skiers' Lounge. Materiały konkursowe muszą zawierać tag „Konkurs HP". Eseje należy przesłać mailem na adres konkurshp@skiinfo.pl

Jak wziąć udział w konkursie:
1. Należy mieć lub stworzyć konto w Skiers' Lounge
2. Następnie należy wgrać zdjęcie lub film. Jako tag wpisujemy „Konkurs HP"
3. Jeżeli zamierzasz napisać esej to należy przesłać go na adres konkurshp@skiinfo.pl
4. Jury wybierze najciekawszą pracę. Autor najciekawszej pracy trzyma notebooka HP. Jury przyzna również 5 wyróżnień w postaci myszki komputerowej
5. Termin nadsyłania prac mija 15 marca.

Regulamin konkursu
Tu będzie znajdował się szczegółowy regulamin konkursu.