Tym razem śnieżne miasteczko stacjonować będzie przy stoku Bania w Białce Tatrzańskiej. W ciągu sześciu dni akcji do dyspozycji fanów białego szaleństwa będzie pneumatyczna poduszka powietrzna Crazy Air BAG do treningu ewolucji freestyle’owych, trasa slalomowa oraz wyścigi na dmuchanych oponach, z których chętni mogą korzystać bezpłatnie. W poprzedniej edycji w miasteczku bawiły się setki narciarzy i snowboardzistów.

W czasie ferii zimowych województw mazowieckiego, opolskiego, zachodniopomorskiego i dolnośląskiego w Białce Tatrzańskiej przy stoku Bania powstanie strefa Zimowe Stop Cafe, gdzie narciarze i snowboardziści będą mogli skorzystać z dodatkowych atrakcji podczas swojego pobytu w górach. Dla fanów ekstremalnych emocji organizatorzy przygotowali pneumatyczną poduszkę powietrzną Crazy Air BAG. Jest to pierwszy taki sprzęt w Polsce służący do trenowania spektakularnych ewolucji freestyle’owych na nartach i snowboardzie, który dzięki technologii dwóch wewnętrznych poduszek o wymiarach 13 x 9 m oraz czujników objętości powietrza gwarantuje świetną i bezpieczną zabawę. Sympatycy prędkości i rywalizacji spróbują swoich sił na profesjonalnej trasie slalomowej. Ponadto, dla miłośników niekonwencjonalnych zabaw śnieżnych, zbudowany zostanie tor wyścigowy do snowtubingu, czyli zjazdu na dużych, dmuchanych oponach. Dla najszybszych i najbardziej zwinnych uczestników atrakcji przygotowanych w Zimowym Stop Cafe przeznaczona jest pula atrakcyjnych nagród, takich jak narty i inny sprzęt przydatny do uprawiania sportów zimowych. Każdego dnia ekipa instruktorów organizować będzie poranne rozgrzewki, zabawy i konkursy. Zadba ona również o bezpieczny i sprawny przebieg zawodów.

W piątkowy wieczór, 18 lutego w świetle laserów i przy akompaniamencie muzyki na żywo odbędzie się BAG Jump Night, czyli  specjalny pokaz skoków najlepszych freestyle’owych zawodników na nartach i snowboardzie.

Filmowa zapowiedź Zimowego Stop Cafe:Harmonogram akcji Zimowe Stop Cafe:
- 17-18 luty 2011 – zawody slalomowe
- 19-20 luty 2011 – Crazy Air BAG i BAG Jump Night
- 21-22 luty 2011 – snowtubing

Centralnym punktem miasteczka jest Mobilne Stop Cafe, amerykańska ciężarówka, której naczepa przebudowana jest na ruchome bistro z przekąskami i ciepłymi napojami. Pojazd od dwóch lat odwiedza największe imprezy plenerowe w Polsce.

Zimowe Stop Cafe to kontynuacja akcji znanej z ubiegłego sezonu (Olimpijskie Mobilne Stop Cafe), której organizatorem jest PKN ORLEN. Podczas pierwszej edycji w zabawach wzięło udział ponad 600 narciarzy i snowboardzistów. Krótkie reportaże i klipy:

- BAG Jump Night 2010:- Olimpijskie Mobilne Stop Cafe 2010: