Przepiękne widoki, profesjonalnie przygotowane i dośnieżane trasy narciarskie, konkursy z nagrodami i liczne festyny to tylko kilka przykładów na to jak tej zimy ugoszczą was Dolomity.

Aby nie pogubić się w natłoku tych wszystkich informacji stworzona została nowa odsłona strony internetowej  www.dolomitisuperski.com która działa od Października. Jej zmieniony wygląd i wiele przydatnych narzędzi ułatwi wam odnalezienie interesujących informacji i sprawi, że żadne ciekawe wydarzenie nie umknie waszej uwadze.
Co i jak można tak naprawdę znaleźć na tej stronie?

„Całkowicie odnowiona, nie tylko zgodna z nowymi trendami, ale przede wszystkim łatwa w obsłudze.” – tak mówią o niej użytkownicy. Można na niej znaleźć różnego rodzaju treści i tematy dotyczące całego śnieżnego świata Dolomitów w tym szczegółowe informacje na temat warunków pogodowych, cen karnetów narciarskich oraz wiele ofert dla rodzin, singli i grup przyjaciół którzy  chcą przyjechać i pojeździć na nartach na stokach Dolomitów.

Największą jednak nowością i niespodzianką dla odwiedzających tę stronę jest możliwość internetowej rezerwacji miejsc w ponad 40 ośrodkach w regionie. Dzięki temu użytkownik może odnaleźć wolne i najbardziej interesujące go miejsca w dogodnym dla niego terminie bez potrzeby kontaktowania się z biurami podróży lub osobami prywatnymi jak to miało miejsce jeszcze ostatniej zimy.

Kolejną ciekawą rzeczą jest nowy dział wideo gdzie odnaleźć możemy wiele interesujących filmików na temat narciarstwa, odnowy biologicznej oraz regionalnych przepisów kulinarnych. Odwiedzający mogą również dodawać swoje własne filmy nakręcone np. w okolicznych snowparkach czy podczas zjazdów różnymi trasami, dzieląc się swoją przygodą ze wszystkimi gośćmi serwisu.

Dodatkowo na zlecenie Dolomiti Superski wykonane zostały wysokiej jakości zdjęcia lotnicze, które pomogły przy stworzeniu pierwszego w rejonie wizualizatora 3D. Dzięki niemu każdy odwiedzający stronę www.dolomitisuperski.com ma możliwość odbycia wirtualnej podróży po nieznanych i znanych zakątkach Dolomitów. Aplikacja ta pozwala między innymi na przeglądanie stoków narciarskich, odkrywaniu wielu niedostępnych wcześniej miejsc oraz  obserwację sytuacji pogodowej za pośrednictwem 115 kamer nadających na żywo odsłaniając tym samym wszystkie sekrety tego magicznego górskiego krajobrazu.    

Bardziej wyraziste zdjęcia zimy w Dolomitach, jasne i proste menu, przejrzysty grafiki w relaksujących kolorach i możliwość internetowej rezerwacji miejsc- to tylko nieliczne cechy i zalety nowej strony Dolomiti Superski. Miejmy nadzieję, że podczas zbliżających się ferii zimowych www.dolomitisuperski.com będzie źródłem ciekawych informacji dla osób wybierających się na urlop w Dolomity.