Przyjemnie nam poinformować, że w tym roku po raz pierwszy festiwal odbędzie się w Europie, w dodatku na ziemi francuskiej!

Jako że Francja przoduje we freeski, naturalnym wyborem dla europejskiej edycji IF3 było Annency. To znajdujące się w sercu Alp miasto widziało rozwijające się kariery wielu mistrzów, takich jak Candide Thovex, Laurent Favre, Xavier Bertoni...

Miasto to jest francuskim kandydatem do organizacji olimpiady w 2018 roku. IF3 będzie wielkim, hucznym otwarciem nowego sezonu narciarskiego.

W programie wezmą udział najlepsi zawodnicy w skali międzynarodowej: Simon Dumont (USA), Kevin Rolland (Fra), JP Auclair (Can), Henrik Windstetd (Swe), Kaya Turski (Can), Taylor Seaton (USA), Bobby Brown (USA), Kaj Zackrisson (Swe), Sammy Carlson (USA), Richard Permin (Fra), Sean Pettit (USA) i inni.

Ostatnia ważna informacja - nie należy przegapić słynnych marek freeski rozmieszczonych na 700m2 wioski: Salomon, Orage, Tecnica, Dynastar, Rossignol, Black Crows, Apo, Armada, Holden, Nordica, Oakley, Pieps-Hagloff, Elan, Dalbello, Uvex, Bergans of Norway, Faction, Fatcan i innych.

IF3 Europe: pokazy, sesje autografów, filmy oglądane wewnątrz i na zewnątrz, gigantyczny ekran, nagrody i imprezy. Wszystko to pomiędzy 30 września a 3 października 2010. Więcej informacji można znaleźć na stronie festiwalu