Oprócz nauki narciarstwa, dzieci mają szansę bawić się w niesamowitch zimowych parkach rozrywki urządzonych specjalnie dla najmłodszych. Można spotkać w nich gnomy i innei baśniowe postacie. Rodzice mogą cieszyć się słońcem, gdy ich dzieci doskonale bawią się na stokach, ślizgawkach, trampolinach i w śniegowych tunelach - zawsze pod opieką ekspertów!

Oferta rodzinna w detalach

Darmowe skipassy dla dzieci do lat 8 i promocje dla młodzieży do lat 16

Ta oferta jest dostępna przez cały sezon. Wielodniowe skipassy (2- 28 dni) są darmowe dla dzieci do lat 8, przy zakupie takiego samego skipassa dla dorosłych. Gdy kupowany jest osobno, przysługuje 30% zniżki. Ta sama zniżka obowiązuje na wszystkie skipassy dla młodzieży do lat 16.

Wielodniowy skipass z możliwością transferu

Dla rodzin z dziećmi do lat 3 Dolomiti Superski wprowadziło specjalne skipassy z możliwością przekazania drugiemu opiekunowi. Dzięki temu rodzice mogą na zmianę szaleć na stokach i zajmować się dzieckiem, oszczedzając pieniądze!

Dolomiti Superkids: specjalna oferta dla dzieci

Proponujemy darmowy wyjazd narciarski dla dzieci do lat 8 lub za pół ceny dla dzieci do lat 12 w terminie od 20 marca do 11/19 kwietnia 2010. Obniżki cen dotyczą zarówno skipassów jak i zakwaterowania. Ponadto przygotowaliśmy specjalnie promocje w szkołach narciarskich i przy wypożyczaniu sprzętu.

Oferta jest dostępna dla maksimum dwóch dzieci w okresie przynajmniej 7 dni, przy zakwaterowaniu w tym samym pokoju, co rodzice. Oferta dotyczy wszystkich atrakcji na terenie Dolomiti Superski. Kupony na skipassy można odebrać bezpośrednio w miejscu zakwaterowania.

Przykładowo, cena rodzinnej promocji dla dwojga rodziców z dwójką dzieci (jedno do lat 8, drugie do lat 12) za pobyt w 3 gwiazdkowym hotelu i skipassy wynosi 1475 euro. Oferta ta nie może być wykrzystana z promocją "DolomitiSuperSun".

Sezonowy skipass rodzinny

Dla rodzin, które chciałyby korzystać ze słońca i śniegu przez cały sezon, Dolomiti Superski przygotowało dogodną ofertę - sezonowy skipass. Im większa rodzina, tym za mniejsze pieniądze jej członkowie mogą cieszyć się stokami. Przy zakupie sezonowego skipassu dla dzieci do lat 8 (205 euro) lub dla młodzieży do lat 16 (485 euro), jeden rodzic oszczędza 145 euro przy zakupie swojego skipassa (485 euro zamiast 630).
Jeszcze dogodniejsze oferty są dostępne dla rodzin z więcej niż dwójką dzieci do lat 16. Przy zakupie 4 skipassów (2 dla rodziców i 2 dla dzieci/młodzieży do lat 16), skipassy dla trzeciego i czwartego dziecka są darmowe!

Szczególnie korzystna jest cena sezonowego skipassu z wyborem 12 dni dla dzieci i młodzieży (275 euro). Rodzice za 12-dniową wersję płacą 405 euro.

Aby otrzymać darmowe skipassy, niezbędne są dokumenty potwierdzające przynależność do rodziny.

Szkółki narciarskie, wypożyczalnie sprzętu, parki zabaw

Szkółki narciarskie są zorientowane na dzieci. Głównym założeniem jest bezpieczeństwo na stokach. Rodziny mogą wykorzystać rozmaite promocje poza głównym sezonem. Przedszkola narcarskie zajmą się dziećmi w przedziale wiekowym 3 do 4 lat. Każdego roku wypożyczalnie sprzętu oferują najnowocześniejszy ekwipunek dla dzieci w cenach promocyjnych.

Więcej informacji na www.dolomitisuperski.com