W tym roku Demo Tour rozpoczął się we Włoszech, w dniach 7-8 listopada, a zakończy się w dniach 15-16 kwietnia. W tym czasie zawita do Finlandii, Polski, Hiszpanii, Szwajcarii, Austrii, Czech i Słowacji.

Europejscy partnerzy wydarzenia, Nutella oraz HP, wraz z partnerami lokalnymi, zadbają o niezapomniane przeżycia oraz wspaniałe promocje.

W centrum wiosek narciarskich będzie można znaleźć wszystkie nowe produkty firmy Rossignol dla narciarzy oraz snowboardzistów na sezon 2009/2010. Organizatorzy umożliwią wypróbowanie sprzętu na ulubionym terenie - stokach, parku, itp. Skosztować będzie można pysznego śniadania wraz z Nutellą. Dostarczy ono energii przed zabawą na stokach.

Podczas ekskluzywnego pokazu w czasie Demo Tour, firma HP zaprezentuje najnowszą kolekcję komputerów. Będzie można zakosztować cyfrowej rozrywki m.in. na HP TouchSmart 300 z dotykowym ekranem. Zapraszamy do wypróbowania gier komputerowych dostępnych na sprzęcie najnowszej generacji!

Zachęcamy do udziału w sesjach fotograficznych, które odbędą się w czasie Demo Tour - po powrocie do domu będzie można obejrzeć zdjęcia z dnia spędzonego na Rossignol Demo Tour.

Odwiedź stronę Rossignol Demo Tour już dziś, po czym jak najszybciej przyłącz się do organizowanych przez imprez. Wszystko, czego teraz potrzebujesz, zawiera się w słowach „urlop na nartach"!

W grudniu startuje konkurs, który da Ci możliwość wygrania wakacji dla Ciebie i Twoich przyjaciół! Organizatorzy Rossignol Demo Tour są już gotowi do rozpoczęcia spotkań, wszystko czego potrzebują to... ŚNIEG!

Więcej informacji znajduje się na stronie www.rossignol.com/demotour.