Znajdujący się w ośrodku Reischach / Bruneck kryty basen, Cron 4, to znakomite miejsce do zabawy. Można tu skorzystać z kilku basenów, między innymi: sportowego, do zabaw dla małych dzieci, basenu ze słoną wodą. Ośrodek obejmuje także przestrzeń do opalania, wodospad z 75-metrowym spadem oraz ogromne centrum odnowy biologicznej, wyposażone w saunę dla Pań.

Odprężcie się w relaksującym otoczeniu i nacieszcie zapierającą dech w piersiach panoramą otaczających zewsząd gór. W 2008 roku ośrodek został wybrany jako najlepszy w kraju i przyznano mu trzy perły.

Na wszelkie pytania można uzyskać informacje pod numerem telefonu: 0474 410473. Zachęcamy również do odwiedzenia strony internetowej: www.cron4.it

Zapraszamy do wspaniałych trzynastu ośrodków, z których każdy jest oryginalny i niepowtarzalny!

BRUNECK - Urocze, małe miasteczko. Czas można tu spędzić nie tylko na nartach. Bruneck kusi turystów siecią średniowiecznych uliczek i zaułków, przyjaznych smakoszom, romantykom i amatorom zakupów.

S. VIGILIO DI MAREBBE - To wioska języka Ladin, uważana za najbardziej tradycyjny ośrodek narciarski. Urocze centrum oraz góra dla narciarzy rozpostarta po obu stronach miejscowości, stanowią wielką atrakcję dla turystów.
OLANG - Miejscowość podzielona jest na trzy części. Znajdują się tu przyjazne hotele i znakomity obszar dla narciarzy.
ST. LORENZEN - Miasteczko wymarzone dla kochających kulturę i sztukę. W kościele parafialnym można obejrzeć słynne dzieło Michael'a Pacher'a, "Matkę Bożą z Dzieciątkiem i winogronem".
KIENS - Wraz z okolicznymi wioskami, jest to główna miejscowość w dolnej części Doliny Pusteral. Stanowi idealny punkt startowy wycieczek.
TERENTEN i PFALZEN - Obydwie wioski usytuowane są po słonecznej stronie Doliny Pusteral, skąd autobusem można się przedostać do Kronplatz Mountain. To wymarzone miejsce na romantyczne spacery.
RASEN W ANTHOLZERTAL - Dwie malownicze miejscowości: Niederrasen i Oberrasen, z panoramą wysokiej góry, Rieserferner, w tle.
GRIESER TAL - WELSBERG - TAISTEN - Jest to jeszcze jedna sympatyczna, wiejska dolina, witająca narciarzy biegowych oraz zimowych wędrowców.
GAIS - UTTENHEIM - Ośrodek zlokalizowany w dogodnym i bardzo spokojnym miejscu.
S. MARTINO IN BADIA - Znajdujący się w Val Badia (Gadertal) ośrodek, położony z dala od hałasu, w miejscu sprzyjającym wypoczynkowi. Mieści się tu muzeum kultury Ladin. Malownicza wioska swym charakterem przypomina wiejski obrazek.

W dniach 19 - 21 Stycznia 2009 odbywał się Festiwal figur lodowych w S. Viglio
Trzydziestu artystów z całego świata przyjeżdża po to, by z brył śniegu wielkości 3x3x3 m utworzyć inspirujące, lecz niestety krótkotrwałe dzieła sztuki. Jedynymi narzędziami rzeźbiarzy są: drut kolczasty, piły, łopaty i woda. W pracy pomagają im również gumowe buty, nauszniki i rękawice.

W marcu dobędzie się NOSTALGIA NOVA
NOSTALGIA NOVA, to wydarzenie mające miejsce w Olang, przenoszące swych odbiorców w ciężkie czasy dla kraju. Stare przedmioty, wózki, kosze, wiejskie stroje, tradycyjne kostiumy i inne atrakcje, prezentowane są podczas tradycyjnej parady w Centrum Mitterolang oraz pokaz mody, nawiązującej do tamtych lat.

W celu zdobycia dodatkowych informacji, prosimy o skontaktowanie się z biurem podróży w Olang, pod numerem: 0474 496 277