Odwiedzając Trentino zimą możemy spodziewać się świetnego śniegu oraz związanego z nim możliwościami takimi jak: jazda na nartach, narciarstwo biegowe, snowboarding, turystyka na nartach lub rakietach śnieżnych. Ponad 800 km tras jest zawsze w doskonałej jakości, dzięki systemowi naśnieżania, którym pokrytych jest 90% stoków, zaawansowany system karnetów w dwóch obszarach - Dolomiti Superski oraz Skirama Dolomiti Adamello Brenta, dziesiątki Snow Parków dla entuzjastów deski, urocze ścieżki wiodące przez las i góry, szczyty, które można zwiedzić na nartach oraz trasy i centra serwisowe dla narciarstwa biegowego. Wszystko to czeka właśnie na ciebie.

Aktywność na narciarskich stokach może być, choć w części zastąpione gorącym powietrzem w licznych otwartych w czasie zimy salonach SPA lub w centrach Wellness znajdujących się w hotelach, które oferują wysoką jakość połączoną z gościnnością i profesjonalizmem obsługi.

Gdy słońce chyli się ku zmierzchowi, po narciarskich szaleństwach lub odkrywaniu nietkniętych ręką ludzką lasów na rakietach śnieżnych nie ma nic lepszego niż czas poświęcony na relaks i odprężenie. Zachęcająca, ciepła atmosfera oraz ręce wykwalifikowanych masażystów sprawią, że poczujesz się jak nowo narodzony.

Trentino jest miejscem na urlop, który idealnie wpłynie na regenerację umysłu i ciała: krajobraz ośnieżonych Dolomitów, góry, wyżyny i zamarznięte jeziora, słońce, oszałamiające widoki, górskie specjały kulinarne, wino wraz z muzyką i rozrywką w beztroskiej atmosferze. To wszystko czyni z Trentino idealne miejsce do spędzenia czasu podczas zimowych wakacji.

Więcej informacji: www.visittrentino.it

Informacje o tym jak się dostać do ośrodka narciarskiego Trentiono dzięki usłudze Fly Ski Shuttle: http://www.trentinoviaggi.net/start.php?page=home⟨=EN