Skiinfo jest największym w europie portalem, którego głównym celem jest dostarczanie informacji na temat aktualnych warunków narciarskich. Do tej pory byliśmy obecni w takich krajach jak Norwegia, Włochy, Francja, Austria, Szwajcaria, Niemcy, Szwecja, Czechy i Słowacja. W czasie sezonu narciarskiego dostarczamy ponad 1200 codziennie aktualizowanych raportów na temat warunków narciarskich.

Na rynku jesteśmy obecni od 1995 roku. Od tego czasu przeszliśmy długą drogę. Teraz przyszedł czas na Polskę. Wierzymy, że oferowane przez nas usługi na rynku Polskim spotkają się z dużym zainteresowanie. Portal skiinfo jest skierowany do osób, które aktywnie uprawiają wszelkiego rodzaju sporty zimowe.

Na bieżąco będziemy naszym użytkownikom przedstawiać funkcjonalność portalu. Na początku bardzo skrótowo przedstawimy Skiers' Lounge. Za tą tajemniczą nazwą kryje się portal społecznościowy, który łączy wszystkich narciarzy z całej Europy. Co ważne nie jest to społeczność tylko jednego kraju. Jest to ogólnoeuropejski portal społecznościowy.

Poza międzynarodowym charakterem Skiers' Lounge oferuje typową funkcjonalność jaką możemy zobaczyć w serwisach typu web 2.0. Między innymi można umieszczać zdjęcia oraz filmy. Poprzez pisanie bloga, możemy podzielić się z innymi użytkownikami naszymi przemyśleniami na temat szeroko pojętego narciarstwa. Ponadto członkowie społeczności dla narciarzy mogą łączyć się w grupy. Aby lepiej zademonstrować czym tak naprawdę jest Skiers' Lounge zapraszam do zapoznania się z profilami kilku osób pracujących dla skiinfo w różnych krajach: Remi z Francji i Jens z Norwegii.

Zapraszamy wszystkich do założenia konta w skiers' lounge. Aby to uczynić należy wybrać z menu zakładkę SKIERS' LOUNGE i kliknąć w link Nowy użytkownik, który znajduje się na górze strony. Następnie w formularzu rejestracyjnym należy wypełnić taki dane jak: e-mail, hasło, login użytkownika, oraz wybrać kraj w którym się mieszka oraz swój język.