Lubisz zimę i śnieżne szaleństwa? Wypróbuj wygodną i ciepłą odzież marki Columbia, która dzięki najnowszym technologiom ochroni Cię przed mrozem, wilgocią i silnym wiatrem. Podczas wyjazdów na narty marka Columbia Sportswear zapewni kompleksową ochronę przed zimową aurą w czasie aktywności na świeżym powietrzu. W sezonie zimowym, gdy kluczowym problemem jest zatrzymanie ciepła, Columbia proponuje odzież z technologią Omni Heat™ Thermal Reflective.


Baselayer stworzony na nowo
Zacznijmy od początku. W czasie zimowych aktywności na świeżym powietrzu musimy pamiętać, że o naszym komforcie decyduje dobrze dobrana bielizna.  W naszej nowej, opracowanej we współpracy z czołowymi fizjologami, linii bielizny Baselayer zastosowaliśmy opatentowaną wyściółkę Omni-Heat™  Reflective. Oznacza to możliwość utrzymania optymalnego ciepła, przy jednoczesnym zachowaniu niewielkiej wagi koszulek i getrów. Dzięki strefowemu umieszczeniu Omni-Heat™ Reflective i  Omni-Wick™ bielizna umożliwia utrzymanie ciepła w miejscach, gdzie jest ono najbardziej  potrzebne  oraz jednoczesne odprowadzanie wilgoci z  miejsc najbardziej podatnych na pocenie. System antybakteryjny gwarantuje, że materiał będzie wyglądał (i pachniał) świeżo nawet podczas intensywnych ćwiczeń.


Columbia Sportswear dla narciarzy
Kolekcja narciarska marki Columbia Sportswear to prawdziwa kopalnia innowacji. Technologia  Omni Heat™ Reflective pozwala na regulowanie temperatury ciała podczas wysiłku, a Omni-Tech™ zapewnia wodoodporność i oddychalność ubrań.  Elastyczna, męska kurtka Winter Blur™ Jacket zapewni na stoku pełną swobodę ruchów a odpinany, regulowany kaptur i fartuch przeciwśnieżny, wentylacja pod ramionami oraz –wewnętrzne i zewnętrzne kieszenie, w tym specjalna kieszeń na karnet narciarski sprawią, że kurtka doskonale sprawdzi się w czasie zimowych wakacji w górach. Będące jej uzupełnieniem spodnie Winter Blur™ Pants dzięki elastycznym wstawkom zapewnią nie tylko ciepło, ale również  wygodę w czasie wykonywania najtrudniejszych narciarskich ewolucji.