W tegorocznej kolekcji gogli narciarskich i snowboardowych mamy do czynienia z dopracowanymi technologicznie rozwiązaniami, wśród których niekwestionowanym hitem będzie z pewnością cała linia CORE Range. Uvex chce powiększyć grono swoich klientów i kieruję swoje produkty w tym sezonie również do narciarzy freeridowych.

Z każdym kolejnym rokiem Uvex zalicza wzrost sprzedaży i tym samym idąc w kierunku klientów powiększa swoją ofertę. Oprócz gogli dla dorosłych, pojawiają się profesjonalne modele dziecięce z typową dla Uvex’a szybą. Najwyższy model ma wewnętrzną szybę magnetyczną, lustrzaną i dodatkowo polaryzacyjną. Sukcesywnie jest również wprowadzana szyba lustrzana. Zaawansowana technologia lustrzanych szyb to moda i funkcjonalność zarazem. Powłoka, składająca się z 18 warstw, to nie tylko modny wygląd, ale także całkowita ochrona przed promieniowaniem podczerwonym. Szkodliwe promienie podczerwone są skutecznie odbijane i nie stwarzają zagrożenia dla oka.

Całkowicie nową linią jest CORE Range. Wszystkie produkty zaznaczone  seledynowym rzucającym się w oczy elementem należą właśnie do niej. Uvex postanowił wyposażyć również młodszych odbiorców, ponieważ dotychczas bardziej skupiał się na klasycznych narciarzach. Teraz znajdziemy w ofercie coś dla młodych freaków, którzy lubią dużo kolorów i szaleństwa w designe. Linia jest dedykowana młodszym snowboardzistom, freestylowcom, którzy chcą się wyróżniać na stoku. Zmiana w stylu jest bardzo widoczna, bo jest to nie tylko oprawka, ale również sama guma. Gogle z tej linii to modele G.GL  5, 7 i 9.

Oczywiście do gogli została dopasowana cała linia kasków, również z linii CORE Range. Wszystkie kaski są nowe, z nowymi patentami, których nie było do tej pory. Łącząc gogle i kask można skomponować bardzo ładny zestaw.

Dodatkowo dostosowano specjalne kaski dla kobiet, których nie było w poprzednich kolekcjach. Ich nazwa to FUN Ride Lady. Posiadają typowo kobiecy print i mają ciekawie skomponowane uszy.

 

Więcej informacji o firmie Uvex znajdziecie na: http://uvex.com.pl/index.php

A jeżeli zainteresowała was nowa linia CORE Range musicie zajrzeć tutaj: http://www.uvex-core-range.com/