Ruszył nowy konkurs skandynawskiej marki odzieży Helly Hansen, która pragnie przekonać Polaków, że nie ma złej pogody, a jedynie nieodpowiednie ubrania. W akcja trwającej do 12 października co tydzień można wygrać znakomite nagrody z najnowszej kolekcji.

Raz w tygodniu Helly Hansen podawać będzie zadanie – temat do publikowania na Instagramie zdjęć. Najlepsze zdjęcia wygrywać będą cotygodniowe nagrody.

W tym tygodniu zdjęcie ma ilustrować sytuację, w której przyda nam się płaszcz przeciwdeszczowy. Trzeba je opublikować na Instagramie z hasztagami  #hellyhansen  i #weloverain – wtedy automatycznie nasze zdjęcie kwalifikuje się do konkursu.

Najlepsze zdjęcie otrzyma nagrodę tygodnia – kurtkę przeciwdeszczową Mercer CIS Jacket  (cena 799 PLN).

Kurtka Mercer zapewnia całkowitą wodoszczelność, oddychalność chroni przed wiatrem i zmieniającymi się warunkami atmosferycznymi. Zrobiona z komponentowego systemu izolacji (CIS) liner, dzięki czemu użytkownicy mogą odpiąć (zamek błyskawiczny) zewnętrzną pikowaną PrimaLoft warstwę kurtki, która można nosić oddzielnie lub wymiennie z którymkolwiek kompatybilnym wkładem marki Helly Hansen. To nowoczesny płaszcz, zaprojektowany tak, aby pasować na marynarkę od garnituru. 

Przygody innych uczestników wcześniejszych edycji konkursu można zobaczyć na: www.hellyhansen.com/weloverain.

Założona w roku 1877 w Norwegii firma Helly Hansen rozwija swoje kolekcje łącząc skandynawski styl i doświadczenie czerpane z radzenia sobie w najsurowszych warunkach naszej planety. Firma ma na koncie długą listę innowacji rynkowych, między innymi pierwszy elastyczny, wodoodporny materiał ponad 130 lat temu, stworzyła pierwszy materiał typu polar w latach 60., a w latach 70. wprowadziła na rynek pierwszą linię technicznej bielizny termoaktywnej wykonanej w technologii LIFA Stay Dry. Wreszcie jest wynalazcą i prekursorem wielokrotnie nagradzanego systemu H2Flow pozwalającego na regulację temperatury ciała w odzieży technicznej. Więcej o marce na: www.hellyhansen.com