13 lutego w stacji narciarskiej Dwie Doliny Muszyna-Wierchomla odbędą się amatorskie,  rodzinne zawody w slalomie gigancie! Świetna zabawa i sportowe emocje, dla najlepszych puchary i wyjątkowe nagrody. Tylko w tym dniu na stoku  spotkasz osoby znane i lubiane z prasy i telewizji. W imprezie udział wezmą aktorzy Jacek Rozenek, Honorata Witańska, Robert Moskwa, Andrzej Niemirski, Aneta Todorczuk-Perchuć i Marcin Perchuć, sportowcy Iwona Guzowska oraz mistrzyni olimpijska w pływaniu Otylia Jędrzejczak.

Zjazd Gwiazd w Wierchomli to pierwsza edycja, rodzinnej i cyklicznej imprezy z gwiazdami na stoku w stacji narciarskiej Dwie Doliny Muszyna-Wierchomla. Aby wziąć udział w zawodach wystarczy  zarejestrować się na stronie: www.race-timing.pl i dokonać opłaty startowej.

W zawodach może wziąć udział każdy chętny, a zjazdy będą obywały się w podziale na grupy wiekowe kobiet i mężczyzn. „Zapraszamy dzieci i dorosłych, wszystkich miłośników białego szaleństwa do udziału w jedynej takiej imprezie w Polsce! Do 12 lutego opłata startowa wynosi 30 zł, w dniu zawodów 50 zł. Będzie dobra zabawa i prawdziwe sportowe emocje  z Gwiazdami – mówi Magdalena Mroczka, stacja narciarska Dwie Doliny Muszyna-Wierchomla. Dla zwycięzców organizatorzy przewidują atrakcyjne nagrody, puchary i dyplomy!

13 i 14 lutego zaproszone gwiazdy i wolontariusze będą kwestować na rzecz  podopiecznych Fundacji Radia Zet. Organizatorzy gorąco zachęcaj do wsparcia fundacji, która pomaga dzieciom z wadami serca. Od 12 do 14 lutego do stacji zwita również miasteczko Start do Nart Radia Zet.  Konkursy, animacje i atrakcje dla dzieci i dorosłych będę dostępne przez cały weekend!

HARMONOGRAM ZAWODÓW - I Zjazd Gwiazd w Wierchomli – 13.02.2016 r.

8:00 - 9:30  - biuro zawodów - Restauracja Pod Wyciągiem - budynek  główny stacji
(rejestracja uczestników w dniu zawodów, pobieranie opłaty startowej
i wydawanie numerów startowych)

10:00 - 10:30 - oglądanie trasy - wyciąg TOCZEK, trasa nr 2

10:45 - rozpoczęcie zawodów narciarskich I Zjazd Gwiazd w Wierchomli (według grup wiekowych od najmłodszej kobiety i mężczyźni). Zakończenie zawodów oraz wręczenie nagród 30 min. po przejeździe ostatniego zawodnika. Wręczenie nagród odbywać się będzie w okolicy mety.

Regulamin zawodów: www.wierchomla.com.pl i www.race-timing.pl

Sponsorzy zawodów oraz nagród: Brugi, Pepsi, BanFood, Grimbergen

Organizator: Dwie Doliny Muszyna-Wierchomla, ***Hotel Wierchomla SKI&SPA Resort