Ta strona korzysta z plików cookies. Kliknij przycisk, by poznać szczegółowe informacje! Polityka prywatności
Ok

Ceny karnetów sezonowych w ośrodku Nesbyen

Sprawdź ceny sezonowych karnetów w ośrodku Nesbyen. Ceny karnetów prezentowane na Skiinfo dostarczone zostały bezpośrednio przez ośrodek. Cennik aktualizowany jest każdorazowo, gdy ośrodek Nesbyen zmieni ceny. Skiinfo dokłada wszelkiej staranności, aby zapewnić jak najbardziej aktualne ceny. Karnet sezonowy jest często najtańszym sposobem, aby w ciągu sezonu spędzić na nartach w ośrodku Nesbyen wiele dni.

Sezonowe karty wstępu dla Nesbyen

Dzieci
(0-6)
Młodzież
(7-15)
Dorośli
(16-65)
Seniorzy
(65+)
b.d. NOK3120 NOK4095 NOK3120
Vinterlandskort/Sesongkort i Hallingdal inkluderer Geilo, Hemsedal, Ål, Gol, Hallingskarven og Nesbyen. Voksne kr 5630,- og barn 4435,- Barn under 7 år kjører gratis i Nesbyen Alpinsenter med hjelm.

Ceny karnetów wprowadzane są na strony Skiinfo.pl bezpośrednio przez ośrodki narciarskie i one odpowiadają za ich prawidłowość.Ceny karnetów mogą się zmieniać w trakcie sezonu. Skontaktuj się z ośrodkiem narciarskim w celu potwierdzenia aktualnej ceny.

Reprezentujesz ośrodek narciarski? Chcesz edytować Wasze dane na Skiinfo? Skontaktuj się z nami!
Skontaktuj się z nami
Raporty śniegowe i Powderalarmy z ośrodka Nesbyen prosto na Twojego maila

Raporty śniegowe i Powderalarmy

Subskrybując zgadzasz się na nasze warunki i zasady. W każdym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji. Wszystkie newslettery Skiinfo są bezpłatne!

Reklama

Zamów newsletter

Reklama

Reklama