Ta strona korzysta z plików cookies. Kliknij przycisk, by poznać szczegółowe informacje! Polityka prywatności
Ok

Powiązane regiony: Zachodnia Słowacja, Słowacja

Zochova chata - Piesok Karnety sezonowe

Ceny karnetów sezonowych w ośrodku Zochova chata - Piesok

Sprawdź ceny sezonowych karnetów w ośrodku Zochova chata - Piesok. Ceny karnetów prezentowane na Skiinfo dostarczone zostały bezpośrednio przez ośrodek. Cennik aktualizowany jest każdorazowo, gdy ośrodek Zochova chata - Piesok zmieni ceny. Skiinfo dokłada wszelkiej staranności, aby zapewnić jak najbardziej aktualne ceny. Karnet sezonowy jest często najtańszym sposobem, aby w ciągu sezonu spędzić na nartach w ośrodku Zochova chata - Piesok wiele dni.

Sezonowe karty wstępu dla Zochova chata - Piesok

Dzieci
(0-12)
Młodzież
(13-18)
Dorośli
(19-59)
Seniorzy
(60+)
€127 €148 €185 €148
Kup karnet
Sezónne a bodové lístky sú platné aj v stredisku Pezinská Baba. Sezónny neprenosný lístok platí pre denné aj večerné lyžovanie. Pri včasnom nákupe v predpredaji do 30.11. zľavy 4%, resp. 2% z ceny.

Ceny karnetów wprowadzane są na strony Skiinfo.pl bezpośrednio przez ośrodki narciarskie i one odpowiadają za ich prawidłowość.Ceny karnetów mogą się zmieniać w trakcie sezonu. Skontaktuj się z ośrodkiem narciarskim w celu potwierdzenia aktualnej ceny.

Reprezentujesz ośrodek narciarski? Chcesz edytować Wasze dane na Skiinfo? Skontaktuj się z nami!
Skontaktuj się z nami
Raporty śniegowe i Powderalarmy z ośrodka Zochova chata - Piesok prosto na Twojego maila

Raporty śniegowe i Powderalarmy

Subskrybując zgadzasz się na nasze warunki i zasady. W każdym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji. Wszystkie newslettery Skiinfo są bezpłatne!

Reklama

Zamów newsletter

Reklama

Reklama