Przedstawiamy nową wersję naszej zimowej aplikacji Skiinfo Narty & Śnieg, z której korzysta już prawie cztery miliony osób na całym świecie. Zmieniła się nie tylko jej nazwa (do niedawna działała pod nazwą Narty & Warunki Narciarskie) i design. Przede wszystkim wzbogaciła się o wiele nowych przydatnych funkcji. Oto siedem powodów, dla których już dziś warto pobrać nową wersję naszej bezpłatnej aplikacji!

1. Nigdzie indziej nie znajdziecie lepszych informacji o warunkach narciarskich i pokrywie śniegu!

Informacje o ilości śniegu na trasach – to potrafią też inne aplikacje. Skiinfo Narty & Śnieg jest jednak jedyną aplikacją, która dostarcza dane z całego niemal świata. Regularnie aktualizujemy dane z prawie 2000 ośrodków narciarskich, w tym wszystkich najważniejszych stacji w Polsce, w Czechach i na Słowacji. Ale to nie wszystko – dzięki aplikacji nasi użytkownicy mogą publikować własne raporty prosto ze stoku i zdjęcia. W minionym sezonie zamieściliście kilkadziesiąt tysięcy raportów na temat aktualnych warunków na trasie. Dziękujemy!

2. Więcej ciekawej treści

Nowa wersja 4.0 posiada dwie nowe rubryki z informacjami. W sekcji „Wiadomości” przedstawiamy najciekawsze artykuły przygotowane przez redakcję Skiinfo. Idealna lektura do poczytania na wyciągu lub na leżaku przy schronisku. Natomiast w sekcji „Sprzęt” prezentujemy Wam wyniki najnowszych testów nart, snowboardów i innego wyposażenia narciarskiego. Gdy zobaczycie na stoku parę pięknych desek, możecie od razu sprawdzić, jakie zachowuje się na stoku i poza trasami, i jakie wrażenie wywarły na naszych testerach.

3. Więcej kamerek

W sekcji „Kamerki“ możecie teraz nie tylko podpatrywać aktualny widok, ale także przeglądać zdjęcia z całego minionego dnia. Gdy padał śnieg, możecie w przyspieszonym tempie obserwować, jak świat pokrywa się śnieżną kołderką.

4. Ocena ośrodków

Po raz pierwszy za pomocą aplikacji możecie publikować Wasze oceny poszczególnych stacji. Wykorzystaj tę możliwość i oddaj swój głos. Chcemy poznać Twoje zdanie na temat ośrodków, w których byłeś.

5. Nawigacja

W poprzednim roku prosiliście, byśmy uprościli nawigację w aplikacji, tak by łatwiej można było dotrzeć do najważniejszych informacji.  Było to jednym z głównych celów tworzenia nowej wersji naszej aplikacji. Teraz łatwiej znajdziecie Wasze ulubione ośrodki narciarskie i bez trudu dodacie je do listy ulubionych. Na stronie z Waszymi ulubionymi stacjami możecie je teraz sortować według: nazwy, ostatniego opadu śniegu, pokrywy śnieżnej i terminu otwarcia.

6. Mapki tras offline

Załadujcie w domu mapkę ośrodka i wtedy będziecie mogli korzystać z niej także za granicą, nie obawiając się o wysokie rachunki za przesył danych. Mapki można teraz dowolnie przybliżac i przesuwać.

7. Powder Alarmy!

Nadal będziemy przesyłać Wam automatyczną informację, gdy w Waszych ulubionych ośrodkach spadnie odpowiednia ilość śniegu. Aby nie przegapić puchu, możecie samodzielnie określać w ustawieniach ilość świeżego śniegu, od której wysyłany będzie do Was Powder Alarm.

Cieszymy się z Wami na nadchodzącą zimę i liczymy na Wasze opinie na temat naszej aplikacji, ponieważ już dziś robimy plany innowacji, które chcemy wdrożyć w sezonie 2015/2016. Twoja opinia jest dla nas ważna!

                   Pobierz wersję na Androida                                          Pobierz wersję na iPhona