Jeśli od jakiegoś czasu zaglądacie już na portal skiinfo.pl, znacie pewnie już nasze autopowiadomienia. Dla tych, którzy z tą bezpłatną usługą mailową jeszcze się nie zetknęli, wyjaśniamy poniżej jak z niej korzystać.

Powder alarm, raport śniegowy i prognoza opadów śniegu w twojej skrzynce mailowej

Powder alarm, czyli automatyczne powiadomienie mailowe, gdy w jednym z wybranych przez Was ośrodków narciarskich w ciągu jednej doby spadnie ponad 20cm puchu, wysyłamy już od wielu lat. Równie długo rozsyłamy mailem raporty śniegowe, z których możecie czerpać informacje o aktualnych warunkach narciarskich w Waszych ulubionych stacjach. Nowością sezonu 2014/15 są powiadomienia z prognozą opadów śniegu. Jeśli w którymś z wybranych przez Was ośrodków narciarskich synoptycy przewidują opady świeżego śniegu, wysyłamy do Was maila z informacją. Dzięki temu możecie zawczasu zaplanować wypad na narty w głębokim puchu.

Jak subskrybować powiadomienia?

Dla każdego z ośrodków narciarskich, którym jesteście zainteresowani, możecie zamówić regularne raporty śniegowe. W tym celu należy wejść na profil tej stacji na naszym portalu i wybrać u góry zakładkę „Raporty śniegowe”. Na samym dole tej strony znajduje się formularz, w którym podając adres mailowy możecie zamówić raporty i powder alarmy.

Jak zrezygnować z powiadomień?

W każdym mailu z powiadomieniem u góry znajduje się link, za pomocą którego możecie zrezygnować z subskrypcji powiadomień dla tego ośrodka. Po kliknięciu maile z raportami śniegowymi i powder alarmami dotyczące tej stacji przestaną przychodzić.

Aplikacja na smartfona

Niezależnie od naszych powiadomień mailowych, mamy dla Was także najpopularniejszą na świecie aplikację prezentującą informacje na temat warunków śniegowych i ośrodków narciarskich  „Skiinfo Narty & Śnieg“, która w tym sezonie miała swoją całkiem nową odsłonę. Aplikacja także posiada opcję wysyłania na smartfona powder alarmów. Ponadto nowa wersja oferuje szereg całkiem nowych funkcji. Szczegóły na ten temat możecie przeczytać tutaj: http://www.skiinfo.pl/mobile

Pobierz aplikację:

Wersja na Androida

Wersja na iPhone'a